Abierta Sin plazo publicado Obras

MILLORA I RENOVACIÓ DE LES XARXES D'AIGUA - VILADEMULS

Expediente: X2023000336

L’objecte del contracte és la execució de les obres de millora de la xarxa d’abastament municipal del municipi de Vilademuls cofinançades a través d’una subvenció de l’Agència Catalana de l’Aigua, i que permetran millorar l’eficiència en el servei, reduint el nombre de fuites i garantint un servei adequat a les demandes actuals.

143.838
Presupuesto base
143.838
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vilademuls, Girona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 10:58
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Vilademuls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 10:13

Más licitaciones de Ajuntament de Vilademuls

En la misma provincia (Girona)