Formalizada Servicios

L'objecte del present contracte és la prestació dels serveis postals de l’Ajuntament de Mollerussa, el qual es desglossa en les següents prestacions: Prestació 1: Comunicacions administratives (cartes ordinàries, certificades i altres) segons clàusula III del plec de prescripcions tècniques particulars. Prestació 2: Notificacions administratives.

Expediente: 1403-67-2026

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Mollerussa en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 60161000. Adjudicado el 30 jun 2026 a DISMAIL 2010 SL. Se recibieron 2 ofertas.

68.692
Presupuesto base
151.123
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
60161000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 10:04
Fecha límite
8 abr 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
DISMAIL 2010 SL
NIF
B65273773
Importe
28.826
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Mollerussa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30

Mismo sector y zona (60 en Lleida)

Abierta 9286/2026

Servei transport escolar - Lot 40 - Benavent de Segrià - CEE Esperança

63.912 €

Abierta 2026-02315

Servicio de desplazamiento personal operativo en lleida

65.080 €

En evaluacion 6732/2026

Servei de transport escolar lot 29, 32, 38 i 39 - Tres cursos escolars (26/27, 27/28 i 28/29) i dues possibles pròrrogues (29/30 i 30/31)

204.185 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0012_

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis d’embalatge, desembalatge i reembalatge, transport de concentració i dispersió, i gestió de correusde les obres d’art que participaran a l’exposició Club 49. La modernitat vigilada (1949 – 1970), que es durà a terme del 15 d’octubre de 2026 al 7 de febrer de 2027, i l’execució del mateix segons els criteris i especificacions tècniques que proposa el Museu i que s’especifiquen en el Plec de prescripcions tècniques

41.616 €

En evaluacion 9163/2026

Transport escolar no obligatori - Lot 22 - Lleida ciutat - Centre d’Educació Especial l’Esperança

267.993 €

En evaluacion 6732/2026

Servei de transport escolar lot 29, 32, 38 i 39 - Tres cursos escolars (26/27, 27/28 i 28/29) i dues possibles pròrrogues (29/30 i 30/31)

204.185 €

Adjudicada X2026000875

Contracte del servei de reabastament d'aigua potable en cisternes als dipòsits dels nuclis de població del municipi de Tremp 2026-2029. Procediment obert simplificat abreujat

29.998 €

En evaluacion 924/2026

Licitació de la línia de transport de viatgers a la demanda Ruta 1A: Sort – La Seu d’Urgell i La Seu d’Urgell – Sort (tarda).

46.426 €

En evaluacion N202600450

Servicio de Transporte No Sanitario desde el ámbito territorial de la provincia de Lleida

286.302 €

Adjudicada GSS-2026-422

Servei de recollida, transport i lliurament de mostres biològiques, farmàcia, documentació i valisa per a l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

21.500 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mollerussa