En evaluacion Servicios

Servei de transport escolar lot 29, 32, 38 i 39 - Tres cursos escolars (26/27, 27/28 i 28/29) i dues possibles pròrrogues (29/30 i 30/31)

Expediente: 6732/2026

Contrato de servicios en evaluación por Consell Comarcal del Segrià en Lleida. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 60130000.

204.185
Presupuesto base
408.369
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
60130000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 16:04
Fecha límite
19 ago 2026, 01:59
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal del Segrià

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación 19 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:22

Mismo sector y zona (60 en Lleida)

Abierta 2026-02315

Servicio de desplazamiento personal operativo en lleida

65.080 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0012_

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis d’embalatge, desembalatge i reembalatge, transport de concentració i dispersió, i gestió de correusde les obres d’art que participaran a l’exposició Club 49. La modernitat vigilada (1949 – 1970), que es durà a terme del 15 d’octubre de 2026 al 7 de febrer de 2027, i l’execució del mateix segons els criteris i especificacions tècniques que proposa el Museu i que s’especifiquen en el Plec de prescripcions tècniques

41.616 €

En evaluacion 6732/2026

Servei de transport escolar lot 29, 32, 38 i 39 - Tres cursos escolars (26/27, 27/28 i 28/29) i dues possibles pròrrogues (29/30 i 30/31)

204.185 €

Adjudicada X2026000875

Contracte del servei de reabastament d'aigua potable en cisternes als dipòsits dels nuclis de població del municipi de Tremp 2026-2029. Procediment obert simplificat abreujat

29.998 €

En evaluacion 924/2026

Licitació de la línia de transport de viatgers a la demanda Ruta 1A: Sort – La Seu d’Urgell i La Seu d’Urgell – Sort (tarda).

46.426 €

En evaluacion N202600450

Servicio de Transporte No Sanitario desde el ámbito territorial de la provincia de Lleida

286.302 €

Adjudicada GSS-2026-422

Servei de recollida, transport i lliurament de mostres biològiques, farmàcia, documentació i valisa per a l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

21.500 €

En evaluacion SE-684/2026

Servicio de transporte escolar colectivo a la comarca de la Noguera, curso 2026-2027

736.688 €

Desierta 1541/2026

Servei de transport escolar (lot 22) per als cursos escolars 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 i 2029-2030

244.985 €

Formalizada 1542/2026

Servei de transport escolar per al lot 25 per als cursos escolars 2026-2027, 2027-2028 i 2028-2029

120.940 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Segrià