Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de vigilància, salvament i socorrisme aquàtic a la piscina municipal durant la temporada d’estiu de les piscines municipals del Pont d’Armentera i de Figuerola del Camp, per lots, mitjançant procediment obert i contractació conjunta.

Expediente: 4305930008-2026-0000019

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Figuerola del Camp en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 75252000. Adjudicado el 28 may 2026 a Socorristas Profesionales S.C.P.. Se recibieron 5 ofertas.

37.465
Presupuesto base
74.929
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
75252000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 ene 2026, 14:42
Fecha límite
21 feb 2026, 00:59
Duración
4 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Socorristas Profesionales S.C.P.
NIF
J55747976
Importe
17.808
Ofertas recibidas
5

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 ene 2026
Anuncio de Pliegos 30 ene 2026
Fin Plazo Presentación 21 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (75 en Tarragona)

Abierta 2026/1494-II

Acuerdo marco COMPLEMENTARIO para la contratación administrativa de los servicios técnicos y de consultoría. Lote 3: instrumentos de planeamiento urbanístico / Lote 9: servicios de consultoría económica en general / Lote 10: servicios de consultoría e impulso del territorio con enfoque económico y turístico.

793.388 €

Adjudicada 2026/16-G750 (B2025-422)

Concessió demanial d'un 50% proindivís d'una part de la finca municipal, situada al c. Dr. Battestini, per a la construcció i gestió d'una comissaria de policia de proximitat compartida per la Guàrdia Urbana i la policia de la Generalitat - Mossos d'Esquadra (ús administratiu).

En evaluacion 2026/1494-II

Acord marc COMPLEMENTARI per a la contractació administrativa dels serveis tècnics i de consultoria Lot 3: instruments de planejament urbanístic Lot 9: serveis de consultoria econòmica en general Lot 10: serveis de consultoria i impuls del territori amb enfocament econòmic i turístic

793.388 €

Formalizada 3153/2026

L’objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció d’accidents, vigilància, salvament i socorrisme a les platges de Roda de Berà, durant la temporada d’estiu 2026. L’abast de la prestació del servei és el següent: A. Servei de prevenció, vigilància, salvament i socorrisme als usuaris de les platges, tant a la sorra com a l’aigua, dins el que es considera zona de bany, durant l’època estival. B. Informació de les condicions de bany i seguiment de l’estat del mar. C. Servei d’acompanyament al bany de persones amb mobilitat reduïda i discapacitats. D. Servei per evitar la pèrdua d’infants a les platges.

65.468 €

Formalizada 2140/2026

Contracte de serveis, tramitació urgent per a la vigilància, salvament i socorrisme a les platges del municipi de l'Ametlla de Mar

119.009 €

Adjudicada 460/2026

L'objecte del contracte és la prestació del servei preventiu de vigilància, salvament i socorrisme a les piscines municipals de Mont-roig i Via Marina, amb la finalitat de garantir la seguretat a les persones usuàries durant el període d'obertura.

62.400 €

Adjudicada RC_2026_0007

L’objecte del contracte és la prestació del serveis de salvament, socorrisme i primeres cures a les Piscines Municipals de Reus per les temporades d’estiu 2026 i 2027, amb la possibilitat de prorrogar-se una temporada més (2+1).

89.664 €

Adjudicada 2023/51-G750 (B2023-385)

Concessió d'ús privatiu per a la construcció i gestió d'un centre per persones amb transtorn de l'espectre autista (TEA) a la finca 2060 situada al sector PPU-10.

262.492 €

Anulada 14486/2024

Consisteix en la prestació del servei de prevenció d'accidents, vigilància, salvament, socorrisme i transport de ferits a les platges del municipi de Salou, tant a la sorra com a l’aigua, dins del que es considera zona de bany, en la forma, les condicions, períodes, horaris, àmbit físic i amb l’abast i la intensitat determinats en el plec de prescripcions tècniques.

1.484.594 €

Formalizada 40/2026/G626

Servei de realització de les activitats d’estiu, organitzades per l’Institut Municipal d’Educació, que inclou la gestió dels “Laboratoris Creatius”, dirigit als infants del municipi, així com el suport de procés de preinscripció, matrícula i recull d’activitats d’estiu.

169.403 €

Más licitaciones de Ajuntament de Figuerola del Camp