Adjudicada Servicios

Contracte de serveis preveventiu de vigilància, salvament i socorrisme a les piscines de Mont-roig i Via Marina

Expediente: 460/2026

L'objecte del contracte és la prestació del servei preventiu de vigilància, salvament i socorrisme a les piscines municipals de Mont-roig i Via Marina, amb la finalitat de garantir la seguretat a les persones usuàries durant el període d'obertura.

124.800
Presupuesto base
61.404
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 abr 2026, 15:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)