Formalizada Servicios

L´objecte del contracte és la prestació del servei GPS Anoia Jove (Grup de Promoció de la Salut) per a joves de la comarca de l’Anoia. El GPS consisteix en un punt d’atenció i intervenció en espais d’oci nocturn amb personal especialitzat en la promoció de la salut, la prevenció i la reducció de riscos associats al consum de drogues i alcohol i associats a la sexualitat. Està adreçat principalment a persones joves entre 12 i 35 anys.

Expediente: 1521/2025

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal de l'Anoia en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85312300. Adjudicado el 22 abr 2026 a FUNDACIÓN SALUD Y COMUNIDAD. Se recibieron 2 ofertas.

10.800
Presupuesto base
51.840
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
85312300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:37
Fecha límite
4 mar 2026, 23:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
FUNDACIÓN SALUD Y COMUNIDAD
NIF
G61878831
Importe
10.800
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal de l'Anoia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 4 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 may 2026, 04:23

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Abierta 2026000042

L'objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció aliè de riscos laborals, en les especialitats de seguretat en el treball, vigilància de la salut i la Coordinació de l'Activitat Empresarial (CAE), així com, la col·laboració en formació de PRL i l'assistència en riscos psicosocials, higiene industrial i ergonomia sota la direcció, control i avaluació del Servei de Prevenció Propi (SPP) de l'Ajuntament de Castelldefels.

185.898 €

Abierta 001_26003356

Servei de suport a l'activitat i al funcionament de l'Estratègia municipal contra la soledat i del Pacte de Ciutat 2026-2030 mitjançant una secretaria tècnica.

178.086 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

Abierta 2026/004519

L’objecte del contracte és la contractació del Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies. El Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies és un recurs municipal adreçat al conjunt de famílies, parelles o persones que presenten dificultats relacionalsi emocionals i que són ateses pels professionals dels serveis socials bàsicsde l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat. L’objectiu general que persegueix aquest servei és realitzar un servei complementari dels serveis socials bàsics destinat a oferir acompanyament i suport de caire formatiu, educatiu i terapèutic a famílies, parelles o persones empadronades a Olesa de Montserrat que presentin dificultats emocionals, relacionals, des del model sistèmic relacionals que fomenti la capacitació de les persones amb qui s’intervé. Els objectius específics: • Prevenció de trastorns psicosocials • Potenciar dinàmiques relacionals saludables en l’àmbit familiar • Capacitació de pares i mares en l’exercici de la criança i educació dels seus fills/es • Prevenció de situacions de negligència i maltractaments • Donar suport a la tasca realitzada pels professionals dels serveis socials bàsics

36.412 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Anoia