Formalizada Suministros

Subministrament, instal·lació, posada en servei, i manteniment, de fonts dispensadores d’aigua

Expediente: 958/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, instal·lació, posada en servei, així com el servei de manteniment, de fonts dispensadores d’aigua filtrada amb sistemes d’osmosi (en endavant, fonts), que prengui el seu subministrament de la xarxa, en règim d’arrendament sense opció de compra, per a les següents dependències del Consell Comarcal de l’Anoia: - Edifici situat a la pl. Sant Miquel, núm. 5, d’Igualada. - Local situat al c/ Sant Carles, núm. 28, d’Igualada.

3.283
Presupuesto base
3.283
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Igualada, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 14:02

Organismo contratante

Consell Comarcal de l'Anoia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 jun 2026
Anuncio de Formalización 10 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 10:15

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Anoia

Formalizada 958/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, instal·lació, posada en servei, així com el servei de manteniment, de fonts dispensadores d’aigua filtrada amb sistemes d’osmosi (en endavant, fonts), que prengui el seu subministrament de la xarxa, en règim d’arrendament sense opció de compra, per a les següents dependències del Consell Comarcal de l’Anoia: - Edifici situat a la pl. Sant Miquel, núm. 5, d’Igualada. - Local situat al c/ Sant Carles, núm. 28, d’Igualada.

1.428 €

Formalizada 1408/2025

Subministrament màquina voltejadora Planta de Compostatge

326.446 €

Formalizada 1521/2025

L´objecte del contracte és la prestació del servei GPS Anoia Jove (Grup de Promoció de la Salut) per a joves de la comarca de l’Anoia. El GPS consisteix en un punt d’atenció i intervenció en espais d’oci nocturn amb personal especialitzat en la promoció de la salut, la prevenció i la reducció de riscos associats al consum de drogues i alcohol i associats a la sexualitat. Està adreçat principalment a persones joves entre 12 i 35 anys.

10.800 €

Formalizada 1521/2025

LICITACIÓ GPS 2026

51.840 €

Formalizada 1408/2025

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant l’adquisició d’una màquina voltejadora de nova adquisició, legalitzada, amb les autoritzacions, documentació i revisions administratives corresponents, podent entrar en servei de forma immediata i realitzant la seva tasca amb totes les mesures de seguretat previstes a la Planta Comarcal de Compostatge de Jorba, així com el trasllat de la voltejadora actual a la nau Jorba2 dins les pròpies instal·lacions de la Planta, segons les condicions tècniques que es recullen al Plec de Prescripcions Tècniques a efectes de clàusules d’obligat compliment.

326.446 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta DC SUBM 16_26 (2026/00003137E)

Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà.

50.520 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €