Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant l’adquisició d’una màquina voltejadora de nova adquisició, legalitzada, amb les autoritzacions, documentació i revisions administratives corresponents, podent entrar en servei de forma immediata i realitzant la seva tasca amb totes les mesures de seguretat previstes a la Planta Comarcal de Compostatge de Jorba, així com el trasllat de la voltejadora actual a la nau Jorba2 dins les pròpies instal·lacions de la Planta, segons les condicions tècniques que es recullen al Plec de Prescripcions Tècniques a efectes de clàusules d’obligat compliment.

Expediente: 1408/2025

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal de l'Anoia en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 43411000. Adjudicado el 20 may 2026 a Eggersmann Spain slu. Se recibió 1 oferta.

326.446
Presupuesto base
326.446
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
43411000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 feb 2026, 08:24
Fecha límite
9 mar 2026, 23:59
Duración
7 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Eggersmann Spain slu
NIF
B66828922
Importe
318.771
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Consell Comarcal de l'Anoia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 feb 2026
Anuncio de Pliegos 4 feb 2026
Fin Plazo Presentación 9 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:33

Mismo sector y zona (43 en Barcelona)

Abierta 1431-000007-2026 (X2026000073)

Retroexcavadora compacta multifuncional nova, amb braç excavador posterior, accessoris, retolació i equipament auxiliar, completament operativa

82.690 €

Adjudicada 67/2026/SMSQV/CO

SUBMINISTRAMENT dels materials del LOT 5: Materials de llautó per a la Brigada de SQVaigua, BASAT en l’Acord marc per al Subministrament del material pel manteniment, la reparació, renovació i millora de la xarxa d’abastament i distribució d’aigua potable de Sant Quirze del Vallès gestionada per l’empresa municipal Serveis Municipals Sant Quirze SLU. - SQVaigua. (Exp. 42/2024/SMSQV/CO). Exp. 67/2026/SMSQV/CO

1.450 €

Adjudicada 60/2026/SMSQV/CO

Contracte del subministrament de materials del LOT 1: Materials de Polietilè, pel magatzem de la Brigada de SQVaigua, BASAT en l’Acord marc per al Subministrament del material pel manteniment, la reparació, renovació i millora de la xarxa d’abastament i distribució d’aigua potable de Sant Quirze del Vallès gestionada per l’empresa municipal Serveis Municipals Sant Quirze SLU. - SQVaigua. (Exp. 42/2024/SQVSLU/CO).

1.923 €

En evaluacion CO2026030VPM

Subministrament i instal·lació d’una nova àrea de jocs infantils en la plaça del Mercat de Sant Joan Despí, cofinançat pel Fons Europeu de Desenvolupament Regional (FEDER) en el marc del Programa Plurirregional d’Espanya 2021-2027

164.469 €

Formalizada 2026/1404

El contracte consisteix en el subministrament d’una nova bomba per al bombament principal del pou d’entrada de l’EDAR de La Roca del Vallès, amb l’objectiu de substituir una de les bombes actualment en servei, la qual ha arribat al final de la seva vida útil després d’anys de funcionament continuat en condicions exigents d’explotació.

17.123 €

En evaluacion CTTE1218

Servei de lloguer i manteniment (preventiu i correctiu) del nou parc mòbil (pales carregadores i giratòries amb cabina elevable) del Centre de Tractament de Residus Municipals (CTRM) de Gavà-Viladecans

965.000 €

En evaluacion 153/2026/0012

Subministrament, mitjançant arrendament (rènting) sense opció de compra, d’un robot neteja fons per als vasos de compensació de la Piscina del CEM Can Xarau

7.200 €

Formalizada AJT/165326/2025

Subministrament i instal·lació d’elements de jocs infantils a les àrees de jocs de la Plaça Pubilla Cases i del Carrer Primavera de l’Hospitalet de Llobregat.

85.988 €

En evaluacion N777260008

Contratación del suministro, en régimen de compra de uno (1) camión cuba para riego, de una (1) mini cargadora compacta con accesorios, de uno (1) carretilla elevadora eléctrica, y de una (1) plataforma elevadora de personal para el uso de la Brigada Municipal de Barberà del Vallès que junto con su codificación, figura al apartado A) del cuadro de características anexo (Anexo I).

271.600 €

Adjudicada 14950/2026

Subministrament i instal·lació de nous elements al jocs d'aigua existents a la Plaça Jardins de la Noguera.

35.270 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Anoia