Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament i obres de mobiliari urbà pel mercat municipal de les Masies de Voltregà. Elements inclosos en el contracte: • Dues (2) taules amb bancs. • Dos (2) bancs amb respatller. • Una (1) estructura d’ombra tipus geovela. • Dues (2) papereres rodones d’acer. • Treballs d’instal·lació del mobiliari urbà i jocs.

Expediente: 2025_1408

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de les Masies de Voltregà. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 34928400. Adjudicado el 19 mar 2026 a BENITO URBAN, SLU. Se recibieron 2 ofertas.

21.294
Presupuesto base
21.294
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34928400
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
18 feb 2026, 00:59
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
BENITO URBAN, SLU
NIF
B59987529
Importe
21.280
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de les Masies de Voltregà