En evaluacion Servicios

L’objecte del contracte és el servei de desbrossar els marges dels camins, i de neteja i tractament de les parcel·les, de titularitat municipal, i definir els criteris, condicions tècniques mínimes que caldrà garantir en la seva execució.

Expediente: 207/2025

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Soses en Lleida. Categoría CPV 77312000.

42.475
Presupuesto base
42.475
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
77312000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 ago 2025, 03:00
Fecha límite
20 ago 2025, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Soses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 ago 2025
Anuncio de Pliegos 5 ago 2025
Fin Plazo Presentación 20 ago 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (77 en Lleida)

Abierta 25/VC-0011/27

Servicio de jardinería de la Dirección Provincial del Instituto Nacional de la Seguridad Social de LLeida

3.450 €

Abierta CTFC-2026-124

Serveis forestals Life Uncinata*

103.970 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

En evaluacion X2026001542

Contracte de servei de poda de l’arbrat de Tremp i recollida de restes vegetals campanyes 2026-2027. Procediment obert no harmonitzat

72.791 €

En evaluacion 2026/33

Licitació lloguer àrea privada de caça L10356

27.560 €

En evaluacion CGA 3085-0005/2026

Trebalhs silvicols e desmbòsc per cable aeri a la Forest d'utilitat pública CUP L-273 Montanheta de L'EMD d'Arró

99.236 €

En evaluacion 2-2026

Contractació del servei de poda de l’arbrat de titularitat municipal de Bellvís i els Arcs.

21.991 €

En evaluacion 73/2026

Subhasta per a l'adjudicació dels permisos de caça d'acord amb el Pla Tècnic de Gestió Cinegètica de la Reserva Nacional de Caça de l'Alt Pallars per a la temporada 26-27.

8.900 €

En evaluacion 556/2026

Subhasta per a l'adjudicació dels permisos de caça d'acord amb el Pla Tècnic de Gestió Cinegètica de la Reserva Nacional de Caça de l'Alt Pallars per a la temporada 26-27.

14.650 €

En evaluacion 1878/2026B

Servei de sega mecanitzada, sega per mitjà de tractor amb picadora, estassada de matolls dels vorals, cunetes i altres elements dels camins municipals d’Alcarràs.

Más licitaciones de Ajuntament de Soses

Abierta 106/2025

Contracte en règim de concessió del servei d'abastament d'aigua potable i de clavegueram del municipi de Soses, procediment obert.

1.808.141 €

Abierta 250/2026

LICITACIÓ OBRES TEXT REFOS DEL PROJECTE D’URBANITZACIO DELS SECTORS PAU 12, 13, 14 I 15

3.563.316 €

Abierta 250/2026

L’objecte d’aquest contracte és l’execució dels treballs d’urbanització dels sectors PAU 12, 13, 14 i 15 i la prestació dels serveis de direcció facultativa, direcció d’execució, coordinació de seguretat i salut i topografia vinculats, d’acord amb el projecte de prescripcions tècniques, del Pla General de Soses, situats en una zona de caràcter agroindustrial del municipi. Aquesta actuació té com a finalitat transformar aquests àmbits en sòl plenament urbanitzat, dotat de tots els serveis urbanístics exigibles i amb unes condicions adequades de funcionalitat, accessibilitat, seguretat i eficiència en les infraestructures.

2.948.564 €

Abierta 106/2025

L’objecte del contracte és la gestió indirecta, mitjançant concessió de serveis, del servei públic municipal del cicle integral de l’aigua, que comprèn la prestació conjunta dels serveis d’abastament domiciliari d’aigua potable i de clavegueram. La concessió inclou la gestió i explotació integral de les instal·lacions, infraestructures i xarxes adscrites als serveis; la captació o recepció dels recursos hídrics, l’emmagatzematge, tractament i distribució de l’aigua fins al punt de lliurament a les persones usuàries; la gestió de les escomeses i comptadors; l’explotació, conservació i manteniment de la xarxa de clavegueram i de les seves instal·lacions elèctriques, mecàniques i auxiliars; la reparació d’avaries, així com l’execució de les obres accessòries, actuacions d’ampliació, renovació i millora que corresponguin a l’empresa concessionària. També comprèn la gestió administrativa, comercial i econòmica dels serveis, incloent-hi l’atenció a les persones usuàries, la lectura de comptadors, la facturació, la recaptació de les tarifes i la resta d’actuacions necessàries per garantir la continuïtat, qualitat i eficiència dels serveis.

1.808.141 €

Abierta 52/2026

ALIENACIÓ DE FINQUES RUSTEGUES

30.051 €