Formalizada Suministros

L’objecte d’aquesta contractació és el subministrament de pintura i microesferes de vidre per a la senyalització horitzontal de la ciutat de Reus. Les característiques i requisits del subministrament estan definits al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

Expediente: CONSUB-0373/2025

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Reus en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 44811000. Adjudicado el 11 mar 2026 a VISEVER FABRICACION SL. Se recibieron 4 ofertas.

84.610
Presupuesto base
186.142
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
44811000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
13 dic 2025, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
VISEVER FABRICACION SL
NIF
B02454775
Importe
42.305
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Ajuntament de Reus

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:35

Mismo sector y zona (44 en Tarragona)

Abierta 1127/2026

Substitució de l'actual fusteria exterior de l'edifici de l'Ajuntament de Vilallonga del Camp, situat a la Plaça de l'Església 1 de Vilallonga del Camp. L'actuació té per finalitat millorar l'eficiència energètica de l'edifici mitjançant noves fusteries d'altres prestacions tèrmiques i acústiques que compleixin els requisits establerts per la normativa vigent.

37.090 €

Abierta 37/2026-OSA

Subministrament de materials de construcció i obres per a CEMSSA Aigües.

12.989 €

Abierta 5021/2026

Subministrament de material de lampistería per la Brigada Municipal.

37.800 €

En evaluacion Exp.Núm.IISPV2026-11

Veure Plec de Clàusules Administratives Particulars

63.500 €

En evaluacion 11757/2026

comprèn l’adquisició, en règim de compra, i la instal·lació de 10 torres de vigilància destinades al servei de salvament i socorrisme de les platges del municipi de Salou, incloent el transport i el muntatge de les estructures, tenint en compte les condicions, les ubicacions i amb l’abast definits en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPT), document tècnic de caràcter contractual que complementa aquest plec de clàusules administratives particulars (en endavant, PCAP). Tots els elements subministrats hauran de ser nous i, per tant, no s’admetrà material, estructures o components de segona mà, reacondicionats o sotmesos a qualsevol altra fórmula similar de regeneració o recuperació. El contracte inclou el transport i el muntatge de les torres de vigilància per la temporada d’estiu 2027, únicament. Un cop finalitzada la temporada d’estiu el desmuntatge anirà a càrrec de l’Ajuntament, així com el muntatge de les torres per la temporada d’estiu 2028 i següents.

159.750 €

Adjudicada 2026/180

L’objecte del contracte és el subministrament, transport, muntatge i desmuntatge d’escenaris modulars, tarimes, cobertes, tanques metàl·liques i altres elements d’infraestructura temporal per a la realització d’actes festius al municipi de la Bisbal del Penedès durant l’any 2026 . El servei s’adjudica mitjançant l’acord marc de l’ACM, dins del Lot 06. Mobiliari per esdeveniments (arrendament) - Penedès.

11.616 €

Desierta 24/2026-OSA

Subministrament de materials de construcció i obres per a CEMSSA Aigües.

12.989 €

Formalizada CS/AH05/1101477161/26/PNSP

Subministrament de 77 guarda robes per hoteleria

22.946 €

Adjudicada REU-59/2026

Suministro Material Ferreteria

12.561 €

Formalizada TSA0074511-27

Contrato derivado de Acuerdo Marco para el suministro de hormigón de planta en el ámbito territorial de la gerencia de Cataluña durante los años 2023-2024, en el marco del plan de recuperación, transformación y resiliencia financiado por la Unión Europea – Nextgenerationeu. N 0275032 XARXA FIBRA ÒPTICA FASE 2A (2)

59.216 €

Más licitaciones de Ajuntament de Reus

Abierta CONSER-0236/2026

L’objecte de la present licitació és la contractació dels serveis corresponents a l’establert a l’apartat 2.1.1 del projecte i plec tècnic del ‘’PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY’’, que són les facultats, serveis i responsabilitats del control de l'execució durant la fase d’implantació del projecte estimat en 4 mesos següents: - Desenvolupar les tasques de control de l’execució i correcta realització del «PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY», i sobre la forma i condicions en què s’haurà d’executar la implantació de cada unitat del projecte. Serà responsabilitat seva la direcció i supervisió de tots els treballs executats, ja sigui directament o mitjançant els seus representants, exercint una autoritat tècnica completa i indiscutible, fins i tot en aquells aspectes no contemplats explícitament, i en relació tant amb les persones com amb els mitjans materials implicats. - Totes les instal·lacions compreses en la implantació del projecte s’executaran conforme als terminis aprovats i a les instruccions emeses pel control de l’execució, que resoldrà les qüestions relatives a la interpretació de terminis i condicions d’execució, proporcionant al contractista tota la informació necessària per garantir el correcte desenvolupament de la implantació del projecte. - Abans de l’inici d’implantació del projecte, es durà a terme el seu replanteig en tots els aspectes, amb la presència del control d’execució i del contractista o les persones en qui deleguin, aixecant-se l’acta corresponent que en deixarà constància formal. - Haurà de realitzar totes les actes i certificacions necessàries: acta de replanteig inicial, actes d’execució, certificacions mensuals o documents acreditatius de la prestació realitzada, etc. Addicionalment també haurà de realitzar les tasques previstes en el Plec de Clàusules Administratives Particulars.

10.500 €

Abierta CONSER-0236/2026

Servei de control de l’execució de la implantació del «projecte Reus Smart Mobility and Security» de sistemes de lectors de matrícula pel control i millora de mobilitat sostenible i la seguretat viària.

10.500 €

Abierta CONOBR-0215/2026

Obres de reforma de la casa dels mestres

95.961 €

Abierta CONOBR-0215/2026

El present contracte d'obres públiques té per objecte l’execució de les obres descrites en els projectes següents: - «Projecte de millora del bany, paviment i acabat de parets d’habitatge en planta baixa. Passeig Mata, 3, escala A, baixos 2a – 43202 Reus» i «Projecte de reforma del bany, cuina i instal·lació elèctrica en planta primera. Passeig Mata, 3, escala A, 1r 2a-43202 Reus», aprovats inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 9 d’abril de 2026 i esdevinguts aprovats amb caràcter definitiu en data 11 de maig de 2026. - «Projecte de reparacions puntuals de coberta i fusteries exteriors en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social (Passeig Mata nº 3 – 43202 Reus)», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 10 d’abril de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 12 de maig de 2026. - «Projecte d’arranjament d’instal·lació general de sanejament en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social al Passeig Mata núm. 3 de Reus», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 26 de febrer de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 27 d’abril de 2026.

87.237 €

Abierta M-318

Transmissió de l’autorització núm. 60448

10.000 €