Adjudicada Servicios

L'objecte d’aquest procediment és la contractació mitjançant la modalitat de compra pública de tecnologia capdavantera, pel procediment de diàleg competitiu, de la creació, desenvolupament, i validació de solucions innovadores d’eines tecnològiques per aconseguir un dels objectius específics del PLS: l’optimització de l’organització de la Guàrdia Urbana i la implantació de noves tecnologies en matèria de seguretat ciutadana. Es vol, implementar l'ús de tecnologies innovadores per enfortir la prevenció, la protecció i la resposta efectiva davant de qualsevol situació i aconseguir una seguretat intel·ligent i innovadora amb la materialització de sistemes intel·ligents de prevenció de fets potencialment delictius, especialment en les zones declarades d’intervenció prioritària, i càmeres que permetin actuar en temps real, analitzar dades i detectar comportaments sospitosos. El propòsit del contracte és la selecció de la millor idea proposada que serveixi per a millorar la seguretat de la ciutat de Lleida, tenint present les necessitats de la ciutat i la innovació tecnològica.

Expediente: SER_DIA_2024_0001

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Procedimiento diálogo competitivo. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 35613000. Adjudicado a ALPHANET SECURITY SYSTEMS, S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

123.967
Presupuesto base
148.760
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Diálogo competitivo
CPV principal
35613000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 14:08
Fecha límite
10 sep 2024, 12:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ALPHANET SECURITY SYSTEMS, S.L.
NIF
B65265415
Importe
123.967
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 sep 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 abr 2026, 06:26

Mismo sector y zona (35 en Lleida)

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €