Adjudicada Suministros

Subministrament de vestuari i calçat laboral per part de la plantilla de l'Ajuntament de Lleida.

Expediente: SUB_OBEA_2026_0002

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 18100000. Adjudicado a Fabricats i manipulats signo, s.l.. Se recibieron 4 ofertas.

43.907
Presupuesto base
52.688
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
18100000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
12 may 2026, 16:10
Fecha límite
1 jun 2026, 12:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Fabricats i manipulats signo, s.l.
NIF
B43415157
Importe
43.907
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 1 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Mismo sector y zona (18 en Lleida)

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0006

Subministrament de vestuari, va estretament relacionat amb la plantilla real en cada moment; això té una conseqüència directa en el pressupost del contracte, ja que no es poden determinar amb precisió les unitats que s’adquiriran, atès que poden variar en funció de les necessitats reals de l’Ajuntament de Lleida en un moment determinat.

10.909 €

Formalizada CONTR/2025/0000000843

Subministrament de les peces d’uniformitat del personal de les explotacions de les línies de Lleida - La Pobla i Lleida - Terrassa (Rodalies de Lleida). (Ref:POS35/26)

28.611 €

Formalizada SUB_OBE_2026_0004

El subministrament d’armilles antibales i antipunxó, incloent-hi les corresponents plaques balístiques (pit esquena), fundes interiors i exteriors, així com bosses de transport, destinades al personal adscrit a la Guàrdia Urbana de Lleida. Així mateix, el contracte haurà de contemplar la possibilitat de subministrament independent dels diferents elements que integren l’equipament, de manera que es pugui procedir, si escau, a l’adquisició separada de plaques balístiques, fundes interiors, fundes exteriors. Aquesta previsió respon a la necessitat de garantir una gestió eficient dels recursos, atès que determinats components, com les fundes, poden requerir substitució per desgast o deteriorament sense que sigui necessari renovar la totalitat de l’equip. En aquest sentit, es preveu la possibilitat d’adquirir únicament aquells elements que requereixin reposició, evitant la substitució completa de l’armilla i optimitzant així el cost del subministrament. Les característiques estan detallades en el plec de prescripcions tècniques (PPT)

183.620 €

Adjudicada 571/2025

s'ha de subministrar el vestuari del personal de l'ajuntament així com el calçat en dos lots diferenciats

25.775 €

Formalizada SUB_OBE_2026_0002

Subministrament de la uniformitat de vestuari i calçat d’ús obligatori per a la realització de tasques genèriques o específiques desenvolupades pels efectius del Cos de Guàrdia Urbana, així com per la seva identificació professional com agents de l’autoritat, mitjançant un sistema d’adquisició a través de plataforma en línia proporcionada per l’adjudicatari on, s’inclourà catàleg d’articles establerts al Plec de Prescripcions Tècniques

83.284 €

Formalizada 2025/ETSAE0327/00006381E

Suministro de artículos de cuero para los Alumnos de la LIV Promoción de EMIES de la AGBS (tramitación anticipada)

133.884 €

Formalizada CONTR/2025/0000000797

Subministrament de les peces d’uniformitat del personal de les explotacions de les línies de Lleida - La Pobla i Lleida - Terrassa (Rodalies de Lleida). (Ref:POS35/26)

76.519 €

Formalizada 2025/ETSAE0327/00006384E

Suministros de artículos de representación vestuarios AGBS (tramitación anticipada)

128.926 €

Anulada 2304/2024

El subministrament de roba de treball i calçat per als treballadors/es del Consell Comarcal del Segrià

7.539 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €