Desierta Administrativo especial

L’objecte d’aquest plec de clàusules és la concessió de l’ocupació de l’ús privatiu del domini públic per a l’explotació d’un quiosc a la plaça del Carme de Tàrrega.

Expediente: 001/2026/2545/E189

Contrato de contrato administrativo especial declarado desierto por Ajuntament de Tàrrega en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 10 años. Categoría CPV 22200000.

15.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
22200000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 11:28
Fecha límite
20 abr 2026, 16:00
Duración
10 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tàrrega

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (22 en Lleida)

Adjudicada 2026/72-149

Subministrament d'articles amb marcatge promocional de la marca turística "Ara Lleida" i "Moturisme" per cobrir accions de promoció del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida ( 4 lots ).

67.898 €

En evaluacion 1431-173-2026

L’objecte del contracte és l’adquisició de fons bibliogràfics i documentals per al manteniment de la qualitat de la col.lecció de la Biblioteca Comarcal Jaume Vila de Mollerussa.

17.050 €

Formalizada CONTR/2026/0000000140

Subministrament d’impressions per a promoció comercial per a la temporada d’estiu 2026, hivern 2026-2027 i estiu 2027 per a AMSA (ref. PO46/26)

11.000 €

Prevista AP12/26

Subministrament de suports per a forfets per a les estacions de muntanya d’FGC Turisme

907.880 €

Adjudicada 1893/2026

Subministrament de llibres per a la Biblioteca Municipal i la prestació del servei de dinamització lectora vinculat al club de lectura, a les activitats d’animació lectora per a públic adult i a l’hora del conte adreçada al públic infantil

11.027 €

Adjudicada 2025/99-199

configuració de l’Acord Marc per a la selecció d’empreses pel subministrament i producció de material audiovisual (fotografies i vídeos) professional per cobrir les necessitats comunicatives del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida dels diferents productes i categories promocionals

1.024.000 €

Formalizada 2026/17-1212

subministraments i serveis per al disseny gràfic, creativitat gràfica, maquetació, producció i distribució de materials gràfics i altres elements de comunicació promoguts per l’Oficina de Repte Demogràfic de la Diputació de Lleida en el marc del Projecte per a la sensibilització, el desenvolupament i el reequilibri de les zones rurals de la província de Lleida (SEDERURAL).

85.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tàrrega

Abierta 001/2026/7202/I266

CONTRACTE ADMINISTRATIU MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE LA CLIMATITZACIÓ A LA BIBLIOTECA DE TÀRREGA - Germanes GÜELL

209.081 €

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 001/2026/7506/I261

Contractació de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega.

257.617 €

Abierta 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 delPPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

30.964 €