Prevista Suministros

Subministrament de suports per a forfets per a les estacions de muntanya d’FGC Turisme

Expediente: AP12/26

Contrato de suministros previsto por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya en Lleida. Procedimiento abierto. Categoría CPV 22457000.

907.880
Presupuesto base
998.155
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
22457000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
17 jun 2026, 06:01

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jun 2026
Anuncio de Pliegos 17 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (22 en Lleida)

Adjudicada 2026/72-149

Subministrament d'articles amb marcatge promocional de la marca turística "Ara Lleida" i "Moturisme" per cobrir accions de promoció del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida ( 4 lots ).

67.898 €

En evaluacion 1431-173-2026

L’objecte del contracte és l’adquisició de fons bibliogràfics i documentals per al manteniment de la qualitat de la col.lecció de la Biblioteca Comarcal Jaume Vila de Mollerussa.

17.050 €

Formalizada CONTR/2026/0000000140

Subministrament d’impressions per a promoció comercial per a la temporada d’estiu 2026, hivern 2026-2027 i estiu 2027 per a AMSA (ref. PO46/26)

11.000 €

Adjudicada 1893/2026

Subministrament de llibres per a la Biblioteca Municipal i la prestació del servei de dinamització lectora vinculat al club de lectura, a les activitats d’animació lectora per a públic adult i a l’hora del conte adreçada al públic infantil

11.027 €

Adjudicada 2025/99-199

configuració de l’Acord Marc per a la selecció d’empreses pel subministrament i producció de material audiovisual (fotografies i vídeos) professional per cobrir les necessitats comunicatives del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida dels diferents productes i categories promocionals

1.024.000 €

Desierta 001/2026/2545/E189

L’objecte d’aquest plec de clàusules és la concessió de l’ocupació de l’ús privatiu del domini públic per a l’explotació d’un quiosc a la plaça del Carme de Tàrrega.

15.000 €

Formalizada 2026/17-1212

subministraments i serveis per al disseny gràfic, creativitat gràfica, maquetació, producció i distribució de materials gràfics i altres elements de comunicació promoguts per l’Oficina de Repte Demogràfic de la Diputació de Lleida en el marc del Projecte per a la sensibilització, el desenvolupament i el reequilibri de les zones rurals de la província de Lleida (SEDERURAL).

85.000 €

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya