Formalizada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és la creació de l’espai Castelló XR en el marc del projecte Castelló d’Empúries, dues ànimes de cultura, natura i esport de l’Ajuntament de Castelló d’Empúries, inclòs dins del projecte Castelló d’Empúries, dues ànimes de cultura, natura i esport, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD).

Expediente: 2024/3292

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Castelló d'Empúries en Girona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 30231300. Adjudicado el 29 abr 2026 a Enginyeria de Sistemes Audiovisuals, s.l.. Se recibieron 4 ofertas.

128.099
Presupuesto base
128.099
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30231300
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
29 mar 2026, 06:23
Fecha límite
20 ene 2026, 15:00

Adjudicación

Adjudicatario
Enginyeria de Sistemes Audiovisuals, s.l.
NIF
B63020846
Importe
99.967
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (30 en Girona)

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

En evaluacion X2026000362

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa d'una solució d'emmagatzematge basada en SAN.

37.190 €

Adjudicada X2026000113

Subministrament d'equips d'impressió per a les diferents dependències municipals

9.155 €

Adjudicada 2026/2061

Subministrament d'equips d'impressió i de multifunció, en la modalitat d'arrendament, per a 5 dependències municipals, a través del lot 2 de l'Acord marc d'ACM (2023.05).

35.864 €

Adjudicada X2025013791

AM LOCALRET Serveis de virtualització

11.280 €

Formalizada CBA3178/2026

Adquisición De 8 Ordenadores Portátiles Superior. 1 De Ellos Con Financiación Europea Horizonte Europa. (Agencia Estatal Consejo Superior De Investigaciones Científicas)

5.227 €

Adjudicada COBS2026/071

Contracte subministrament d'un equip d'impressió pel centre Cívic Tueda a través de l'Acord Marc de l'ACM (Exp. 2023-05

1.547 €

Formalizada COBS2025/058

Subministrament d’equipament informàtic per a l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el que preveu el Plec de prescripcions tècniques; en quatre lots: Lot 1. Subministrament d’ordinadors personals (PC). Lot 2. Subministrament d’equips perifèrics i accessoris (Monitors d’ordinadors + cables DisplayPort). Lot 3. Subministrament d’equips de teletreball (Portàtils + estacions acoblament (dock stations)). Lot 4.Subministrament de terminals de telefonia mòbil.

38.200 €

En evaluacion 2026/7731

L’objecte del contracte és l’adquisició, per part de la Diputació de Girona, d’ordinadors portàtils i dockstation, maletes d’esquena (motxilles) per a ordinadors portàtils, ratolins i teclats, auriculars i pantalles.

58.866 €

Formalizada 1431-0019/2023

Subministrament i manteniment de llicències de programari de Microsoft

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries