Abierta 21 sep 2026 (19d 7h) Obras

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

Expediente: 2026/2899

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Castelló d'Empúries en Girona. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 45454100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

119.507
Presupuesto base
155.360
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45454100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 14:04
Fecha límite
21 sep 2026, 14:00 (19d 7h)
Duración
7 meses

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 19 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (45 en Girona)

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta X2026000037-BIS

Reurbanització d'un espai de transició entre el nucli històric i les zones de creixement urbà més recent, de superfície aproximada 578,70 m². És una zona amb activitat quotidiana notable, especialment per la presència dels comerços de Can Central i la Fogaina, i que actua com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i a la trama històrica del municipi. Les obres tenen per finalitat millorar la mobilitat, l’accessibilitat, la seguretat viària i la qualitat urbana de l’espai públic, així com dignificar l’entorn patrimonial de la capella de Sant Sebastià i reforçar-ne la funció com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i al nucli històric del municipi.

147.311 €

Abierta CONTR/2026/0000000267

Obres de millora de les patologies del mur NU21MU126E amb prioritat P2A del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS131/26)

113.641 €

Abierta CONTR/2026/0000000261

Obres d'estabilització dels talussos NU21TA06D i NU21TA07D del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS130/26)

230.096 €

Abierta X2026001613

Pavimentació de l'espai de la Pista coberta de Sant Gregori amb sistema àrea-elàstic de capa d'ús de linòleum d'alta resistència i baix manteniment

90.500 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta 14/2025_

Execució de l'obra titulada "condicionamnet de carrers i soterrament de línies de baixa tensió i telecomunicacions de Riumors" d'acord amb el projecte de data febrer de 2025 redactat per l'enginyer Andres Torres.

355.104 €

Abierta GENE2026005983/X2026006073

Obres de millora de la plaça sant pol de s’agaró

200.556 €

Abierta 14/2025

Contracte d'obres per a l'execució de l'actuació titulada "condicionament de carrers i soterrament de línies, Riumors".

355.104 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries