En evaluacion Obras

L'objecte d'aquest contracte administratiu és l'execució de les obres de construcció d'una pista de PumpTrack, així com l'aportació pel contractista del Projecte Tècnic necessari i complet (inclòs l'Estudi de Seguretat i Salut i el Estudi de Gestió de Residus i tots els projectes específics necessaris), i l’assumpció de la direcció d'obra, per tal d’executar- la, d'acord amb PPT i les premisses que hi són establertes, redactat pels Serveis Tècnics municipals de l’Ajuntament d’Alp.

Expediente: X2026000564

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament d'Alp. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 meses. Categoría CPV 71000000.

62.030
Presupuesto base
62.030
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71000000
Publicación
22 jun 2026, 14:04
Fecha límite
21 jul 2026, 01:59
Duración
5 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Alp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jun 2026
Anuncio de Pliegos 22 jun 2026
Fin Plazo Presentación 21 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament d'Alp