En evaluacion Servicios

Objecte del contracte: redacció del Projecte bàsic i executiu, la Direcció d’Obra, la Direcció d’execució d’obra i la Coordinació de Seguretat i Salut de les obres de construcció d’un edifici municipal situat al passeig Agnès Fabra, 21-23, del municipi d’Alp.

Expediente: X2026001232

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament d'Alp. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 71240000.

101.162
Presupuesto base
101.162
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71240000
Publicación
27 jul 2026, 18:25
Fecha límite
20 ago 2026, 01:59
Duración
3 meses

Organismo contratante

Ajuntament d'Alp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 20 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament d'Alp