Licitació serveis neteja edificis municipals durant 4 anualitats

Expediente: 4312480001-2025-0000242

La contractació del servei de neteja dels edificis, locals i dependències municipals on es presten activitats socioculturals, educatives i esportives de l’Ajuntament de La Riba.

188.809
Presupuesto base
188.809
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Riba, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2025, 11:32

Organismo contratante

Ajuntament de la Riba

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2025
Anuncio de Pliegos 10 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19