Abierta 16 sep 2026 (14d 9h) Servicios

Licitació del servei gestió de nòmines, fiscal i seguretat social del personal de l'Ajuntament de Caldes d'Estrac

Expediente: Exp. 1135/2026

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Caldes d'Estrac en Barcelona. Categoría CPV 79211110. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

27.440
Presupuesto base
65.856
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79211110
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 16:00
Fecha límite
16 sep 2026, 15:00 (14d 9h)

Organismo contratante

Ajuntament de Caldes d'Estrac

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Abierta 46-26

Serveis de consultoria per l’anàlisi, disseny i projecció del model de les polítiques actives d’ocupació (PAO) a la ciutat de Barcelona (Exp. 46-26)

49.587 €

Abierta 65-26

Serveis de consultoria per a l’anàlisi i propostes d'evolució del model de gestió de dades de Barcelona Activa (Exp. 65-26)

19.855 €

Abierta 3085-2949/2026

Aquest contracte té per objecte la prestació integral del Servei d’assessorament en matèria de consum, que comprèn el conjunt d’actuacions adreçades a la informació, orientació, formació i defensa dels drets de les persones consumidores i usuàries.

99.172 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2701/2026

Control de la zona d’aparcament regulat a la via pública amb estacionament limitat (zona vermella), amb la finalitat de fomentar la rotació de vehicles i facilitar l’accés als establiments comercials del municipi, mitjançant la limitació del temps màxim d’estada a una hora i mitja.

138.376 €

Abierta 2026_118

L'objecte del contracte és el servei de gestió de les xarxes socials del Consorci de Turisme del Baix Llobregat. Inclou l’actualització, dinamització, promoció, publicitat i l'anàlisi d'aquests perfils.

30.262 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Más licitaciones de Ajuntament de Caldes d'Estrac

En evaluacion EXP. 1187/2023

És objecte del present contracte la concessió demanial mitjançant concurs de la concessióadministrativa de l'ús privatiu d'espais de domini públic, les parades P-2 / P-3 / P-6 ambels seus corresponents magatzems M-2 / M-3 / M-6 ubicats al Mercat Municipal d’Abastaments al carrer Riera número 17 de Caldes d’Estrac.

19.290 €

Formalizada EXP. 1525/2021

És objecte del contracte és la concessió de serveis per a la gestió del Complex Esportiu Municipal (CEM) Caldes d'Estrac, situat a la Carretera NII, KM 654, de Caldes d'Estrac, de conformitat amb allò establert en el present plec de clàusules administratives particulars i en el plec de prescripcions tècniques. Aquest model de gestió dels serveis públics locals comporta que l'empresa concessionària assumeix la gestió i explotació del servei, amb l'existència de risc operacional, la seva gestió dels ingressos derivats de l'activitat i aporta els mitjans personals, materials i tècnics necessaris per a prestar amb la continuïtat, la regularitat i eficiència que el funcionament del servei públic requereix. L'objecte del contracte es realitzarà de conformitat amb les regulacions de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), el present plec de clàusules administratives particulars i els seus annexos i amb el plec de prescripcions tècniques i amb la utilització dels béns afectats al servei públic.

3.873.954 €

Adjudicada Exp. 989/2026

Acords Marc - ACM Canvi lluminàries. Subministrament d'elements d'eficiència energètica en l'enllumenat públic (Exp. 2022.07) - LOT 30

380.675 €

Formalizada EXP. 1001/2022

És objecte del contracte la concessió de serveis públics consistent en la gestió i explotació del Balneari de Caldes d'Estrac, situat a la Plaça de les Barques s/n de Caldes d'Estrac, de conformitat amb allò establert en el present plec de clàusules administratives particulars i en el plec de prescripcions tècniques. Es tracta d'un centre de talassoteràpia i aigües termals (Balneari) municipal amb un establiment de servei que estableix un model de gestió indirecta definint aquesta gestió a través d'un contracte de concessió de serveis públics. El concessionari gestionarà el servei pel seu compte i risc. L'Ajuntament de Caldes d'Estrac en cap cas no serà responsable de les obligacions contretes pel concessionari amb tercers, ni dels danys i perjudicis que es puguin causar.

1.410.030 €

Adjudicada Exp. 349/2026

LICITACIÓ DE L'ÚS PRIVATIU I EXPLOTACIÓ DEL MÒDUL DE SERVEI-BAR MODUL 1 PLATJA DE LA RIERA DE CALDES D'ESTRAC I DELS SERVEIS DE TEMPORADA EN DPMT VINCULATS

18.000 €