Abierta Sin plazo publicado Servicios

Licitació del servei gestió de nòmines, fiscal i seguretat social del personal de l'Ajuntament de Caldes d'Estrac

Expediente: Exp. 1135/2026

Licitació del servei gestió de nòmines, fiscal i seguretat social del personal de l'Ajuntament de Caldes d'Estrac

65.856
Presupuesto base
65.856
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Caldes d'Estrac, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 18:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Caldes d'Estrac

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Caldes d'Estrac

Abierta Exp. 1135/2026

Licitació del servei gestió de nòmines, fiscal i seguretat social del personal de l'Ajuntament de Caldes d'Estrac

27.440 €

En evaluacion EXP. 1187/2023

És objecte del present contracte la concessió demanial mitjançant concurs de la concessióadministrativa de l'ús privatiu d'espais de domini públic, les parades P-2 / P-3 / P-6 ambels seus corresponents magatzems M-2 / M-3 / M-6 ubicats al Mercat Municipal d’Abastaments al carrer Riera número 17 de Caldes d’Estrac.

19.290 €

Desierta EXP. 1525/2021

És objecte del contracte és la concessió de serveis per a la gestió del Complex Esportiu Municipal (CEM) Caldes d'Estrac, situat a la Carretera NII, KM 654, de Caldes d'Estrac, de conformitat amb allò establert en el present plec de clàusules administratives particulars i en el plec de prescripcions tècniques. Aquest model de gestió dels serveis públics locals comporta que l'empresa concessionària assumeix la gestió i explotació del servei, amb l'existència de risc operacional, la seva gestió dels ingressos derivats de l'activitat i aporta els mitjans personals, materials i tècnics necessaris per a prestar amb la continuïtat, la regularitat i eficiència que el funcionament del servei públic requereix. L'objecte del contracte es realitzarà de conformitat amb les regulacions de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), el present plec de clàusules administratives particulars i els seus annexos i amb el plec de prescripcions tècniques i amb la utilització dels béns afectats al servei públic.

3.873.954 €

Adjudicada Exp. 989/2026

Acords Marc - ACM Canvi lluminàries. Subministrament d'elements d'eficiència energètica en l'enllumenat públic (Exp. 2022.07) - LOT 30

380.675 €

Desierta EXP. 1001/2022

És objecte del contracte la concessió de serveis públics consistent en la gestió i explotació del Balneari de Caldes d'Estrac, situat a la Plaça de les Barques s/n de Caldes d'Estrac, de conformitat amb allò establert en el present plec de clàusules administratives particulars i en el plec de prescripcions tècniques. Es tracta d'un centre de talassoteràpia i aigües termals (Balneari) municipal amb un establiment de servei que estableix un model de gestió indirecta definint aquesta gestió a través d'un contracte de concessió de serveis públics. El concessionari gestionarà el servei pel seu compte i risc. L'Ajuntament de Caldes d'Estrac en cap cas no serà responsable de les obligacions contretes pel concessionari amb tercers, ni dels danys i perjudicis que es puguin causar.

1.410.030 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €