Adjudicada Servicios

Licitació d'assegurança col·lectiva de vida per a l'Ajuntament de Lleida i els seus organismes autònoms.

Expediente: PRI_OBE_2026_0001

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 66511000. Adjudicado a MAPFRE VIDA, SOCIEDAD ANONIMA DE SEGUROS Y REASEGUROS SOBRE LA VIDA HUMANA, SA. Se recibieron 5 ofertas.

210.000
Presupuesto base
756.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66511000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:27
Fecha límite
30 mar 2026, 12:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
MAPFRE VIDA, SOCIEDAD ANONIMA DE SEGUROS Y REASEGUROS SOBRE LA VIDA HUMANA, SA
NIF
A28229599
Importe
109.524
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (66 en Lleida)

Adjudicada 1145/2026

Contractar a través de la primera pròrroga de l’Acord marc de serveis d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.01), Lot 2. Vehicles Terrestres, amb la mercantil Fiatc Mutua de Seguros y Reaseguros, l’assegurança del vehicle GOUPIL G-4, matrícula 4716NRR per un import de 407,97 euros, exempt d’IVA, amb vigència des del 01/09/2026 al 18/06/2027

408 €

Adjudicada 1023/2026

Assegurança de la màquina escombradora Hako Citymaster 1650

294 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000161

Contractació de les pòlisses obligatòries d’accidents en activitats fisicoesportives en medi natural d’FGC i les empreses del Grup FGC (Ref. PO40/26)

800 €

Formalizada 194/2021

Prestació del servei d'assegurança mèdica quin col·lectiu beneficiat són el personal laboral i funcionariat de l'Ajuntament d'Alcarràs, així com els representants polítics al Ple municipal. La classificació CPV (Vocabulari Comú de Contractes públics de la Comissió Europea) nomenclatura principal és la següent: 66512220-0 Serveis d'assegurances mèdiques.

211.560 €

Formalizada 2026/46-2339

prestació del servei d’ assistència sanitària al personal funcionari de la Diputació de Lleida i els seus Organismes Autònoms

133.800 €

Adjudicada 2026/353

Adhesió de l’Ajuntament de Guissona a la primera pròrroga del’Acord marc de serveis d’assessorament i de mediació d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.02) adjudicat a Ferrer & Ojeda i adhesió de l’Ajuntament de Guissona a la segona pròrroga de l’Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.06) (lot 1, 2 i 3)

29.420 €

Formalizada 2026SER40

Prestació del servei de mediació i corredoria, d’assessorament professional, i assistència tècnica de les pòlisses d’assegurances subscrites o que hagi de subscriure la Universitat de Lleida (en endavant UdL), incloent-hi tant les gestions preparatòries a la formalització de les mateixes com la posterior intermediació en la contractació de les pòlisses i l’assistència integral al prenedor, als assegurats i als beneficiaris, en la defensa dels seus interessos en la interpretació jurídica dels contractes i en la gestió i execució d’aquests contractes i, en particular, en cas de sinistres.

4.000 €

Formalizada 1202/2017

Subministrament de vehicle de gasoil amb una cilindrada i potencia mínimes de 1.400 cm ³ i 90 cavalls, en modalitat de renting per una durada de 48 mesos. Les demés característiques es descriuen en el plec de prescripcions tècniques. Únic criteri adjudicador el preu.

12.800 €

En evaluacion 4444/2017

Assegurança mèdica per al col·lectiu d'empleats municipals. 79 persones beneficiàries.

147.888 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €