Formalizada Servicios

Prestació del servei de mediació i corredoria, d’assessorament professional, i assistència tècnica de les pòlisses d’assegurances subscrites o que hagi de subscriure la Universitat de Lleida (en endavant UdL), incloent-hi tant les gestions preparatòries a la formalització de les mateixes com la posterior intermediació en la contractació de les pòlisses i l’assistència integral al prenedor, als assegurats i als beneficiaris, en la defensa dels seus interessos en la interpretació jurídica dels contractes i en la gestió i execució d’aquests contractes i, en particular, en cas de sinistres.

Expediente: 2026SER40

Contrato de servicios formalizado por Universitat de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 66518100. Adjudicado el 18 may 2026 a WILLIS IBERIA CORREDURIA DE SEGUROS Y REASEGUROS S.A.. Se recibieron 4 ofertas.

4.000
Presupuesto base
20.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
66518100
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 05:24
Fecha límite
9 abr 2026, 13:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
WILLIS IBERIA CORREDURIA DE SEGUROS Y REASEGUROS S.A.
NIF
A28961639
Importe
1.740
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Organismo contratante

Universitat de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Mismo sector y zona (66 en Lleida)

Adjudicada 1145/2026

Contractar a través de la primera pròrroga de l’Acord marc de serveis d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.01), Lot 2. Vehicles Terrestres, amb la mercantil Fiatc Mutua de Seguros y Reaseguros, l’assegurança del vehicle GOUPIL G-4, matrícula 4716NRR per un import de 407,97 euros, exempt d’IVA, amb vigència des del 01/09/2026 al 18/06/2027

408 €

Adjudicada 1023/2026

Assegurança de la màquina escombradora Hako Citymaster 1650

294 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000161

Contractació de les pòlisses obligatòries d’accidents en activitats fisicoesportives en medi natural d’FGC i les empreses del Grup FGC (Ref. PO40/26)

800 €

Formalizada 194/2021

Prestació del servei d'assegurança mèdica quin col·lectiu beneficiat són el personal laboral i funcionariat de l'Ajuntament d'Alcarràs, així com els representants polítics al Ple municipal. La classificació CPV (Vocabulari Comú de Contractes públics de la Comissió Europea) nomenclatura principal és la següent: 66512220-0 Serveis d'assegurances mèdiques.

211.560 €

Formalizada 2026/46-2339

prestació del servei d’ assistència sanitària al personal funcionari de la Diputació de Lleida i els seus Organismes Autònoms

133.800 €

Adjudicada 2026/353

Adhesió de l’Ajuntament de Guissona a la primera pròrroga del’Acord marc de serveis d’assessorament i de mediació d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.02) adjudicat a Ferrer & Ojeda i adhesió de l’Ajuntament de Guissona a la segona pròrroga de l’Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.06) (lot 1, 2 i 3)

29.420 €

Formalizada 1202/2017

Subministrament de vehicle de gasoil amb una cilindrada i potencia mínimes de 1.400 cm ³ i 90 cavalls, en modalitat de renting per una durada de 48 mesos. Les demés característiques es descriuen en el plec de prescripcions tècniques. Únic criteri adjudicador el preu.

12.800 €

En evaluacion 4444/2017

Assegurança mèdica per al col·lectiu d'empleats municipals. 79 persones beneficiàries.

147.888 €

Adjudicada PRI_OBE_2026_0001

Licitació d'assegurança col·lectiva de vida per a l'Ajuntament de Lleida i els seus organismes autònoms.

210.000 €

Más licitaciones de Universitat de Lleida