Formalizada Concesión de servicios

La concessió administrativa, atorgada per l’ajuntament de Passanant i Belltall, del bé demanial “Cafè Bar”, dins de la Casa de la Vila de Passanant i Belltall, situat a la Plaça Major, 1 bxs. de Passanant

Expediente: 4310160009-2025-0000246

Contrato de concesión de servicios formalizado por Ajuntament de Passanant i Belltall en Tarragona. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 55000000. Adjudicado el 18 feb 2026 a EVA MIRALLES GARRIGÓS. Se recibieron 3 ofertas.

25.000
Presupuesto base
25.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
55000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
17 nov 2025, 15:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
EVA MIRALLES GARRIGÓS
NIF
47825730J
Importe
10.000
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:34

Mismo sector y zona (55 en Tarragona)

Anulada 4314760009-2020-0000037

atorgament de llicència d'ús privatiu del domini públic per a l'ocupació privativa de bar i restaurant del local cívic-sociocultural La Societat i de la piscina municipal de Solivella

350 €

En evaluacion 2026/09

L’objecte del contracte (Exp. 266/2026) consisteix en la gestió indirecta de l’explotació del Bar del Casal Municipal de Pratdip, sota la modalitat de concessió de serveis. Els punts clau d'aquest objecte són: Activitat: Inclou els serveis de cafeteria, restaurant i cantina, identificats amb els codis CPV 55330000-2, 55300000-3 i 55510000-8. Ubicació: El servei es prestarà a les instal·lacions municipals situades a l’Avinguda de Catalunya, núm. 9, les quals compten amb una superfície de 371 m². Finalitat: La concessió té com a objectiu cobrir la demanda d'oferta de restauració al municipi i proporcionar un servei complementari als usuaris del Casal. Risc operacional: Atesa la seva naturalesa de concessió, el contractista assumirà el risc operacional de l'explotació del servei.

1.957 €

En evaluacion TE/43008419/2026/07

Servei de bar-cantina de l’Institut de Camarles, destinat a l’alumnat, professorat i personal d’administració i serveis del centre

413 €

Formalizada REU-71/2026

Avituallamiento Incidencia Sieb Del 25 Al 26 De Julio

60 €

Formalizada 4312480001-2026-0000805

Llicència ús comú especial del domini públic per a la instal·lació i explotació de la barra del bar de la Festa Major d'estiu 2026

100 €

Formalizada 114/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’àpats per a les persones usuàries de la residència i centre de dia de Vandellòs, gestionats per SUMAR. El servei comprèn l’elaboració dels àpats, que es farà a les mateixes instal·lacions municipals on està ubicada la residència, l’adequació nutricional dels menús, la seva adaptació individualitzada, la seguretat alimentària, la correcta conservació i transport, i la coordinació amb el model d’atenció propi de SUMAR.

88.880 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 472/2026

Gestió, explotació, comercialització, manteniment i dinamització de cinc habitatges d’ús turístic de titularitat municipal, ubicats en el nucli urbà de Corbera d'Ebre.

14.400 €

Desierta 1/2025

Concessió demanial de l'espai destinat a bar-restaurant al Poliesportiu Municipal de Flix

8.542 €

En evaluacion 4314950006-2026-0000102

Concessió administrativa d'ús privatiu de bé de domini públic per concurs.

24.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Passanant i Belltall