En evaluacion Servicios

Execució d’espectacles pirotècnics per les festes majors de Les Masies de Voltregà. Tipus de contracte: Serveis El contracte definit té la qualificació de contracte administratiu de serveis d'acord amb l'article 17 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic, per la qual es traslladen a l'ordenament jurídic espanyol les Directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014. Atès que en l'exercici anterior s'ha pogut comprovar que per a la execució d'aquests espectacles es va utilitzar la figura del contracte menor mentre s'estudiava la forma de licitació pública d'aquest servei. Atès que es considera que als efectes de facilitar la lliure concurrència, la reiteració en la utilització del contracte menor i la absència de la planificació deguda en l’actuació contractual recurrent, procedeix licitar el servei.

Expediente: 3144/2025

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de les Masies de Voltregà. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92360000.

13.160
Presupuesto base
39.480
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92360000
Publicación
9 mar 2026, 18:03
Fecha límite
3 dic 2025, 00:59
Duración
2 años
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 mar 2026, 04:11

Más licitaciones de Ajuntament de les Masies de Voltregà