És objecte del present plec la regulació de les condicions particulars, jurídic administratives, pròpies del contracte per l’execució de les obres incloses en el "Projecte per a la implementació de telelectura a la xarxa d’aigua potable del municipi de Les Masies de Voltregà", redactat per l’arquitecte tècnic municipal Albert Plana Domènech, aprovat inicialment per acord del Ple Ordinari celebrat el dia 10 d’abril de 2025, publicat al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona el dia 29 d’abril de 2025, i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 1 de juliol de 2025. L’objecte de l’actuació és realitzar per la implementació del sistema de telelectura a la xarxa municipal d’aigua per digitalitzar i millorar de control del consum.

Expediente: 2025_1231

Contrato de obras formalizado por Ajuntament de les Masies de Voltregà. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 45232150. Adjudicado el 2 ene 2026 a Partner Iot Experts, SLU. Se recibieron 2 ofertas.

74.836
Presupuesto base
82.320
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45232150
Publicación
4 mar 2026, 18:49
Fecha límite
1 nov 2025, 00:59
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Partner Iot Experts, SLU
NIF
B06955538
Importe
68.773
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 1 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Ajuntament de les Masies de Voltregà