És objecte del present plec la regulació de les condicions particulars, jurídic administratives, pròpies del contracte per l’execució de les obres incloses en el "Projecte per a la renovació de la xarxa d’aigua potable al carrer marquès de Palmerola, avinguda Despujol, carrer Puigcerdà i camí del Canyet del municipi de les Masies de Voltregà”. L'objecte de les actuacions a realitzar per tal de renovar la xarxa de distribució de diferents carrers del nucli de població, com són el carrer Marquès de Palmerola, l’avinguda Despujol, el carrer Puigcerdà i el camí del Canyet.

Expediente: 2025_1230

Contrato de obras formalizado por Ajuntament de les Masies de Voltregà. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45232150. Adjudicado el 7 ene 2026 a Sociedad General de Aguas de Barcelona SAU. Se recibieron 2 ofertas.

228.117
Presupuesto base
273.740
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45232150
Publicación
4 mar 2026, 18:53
Fecha límite
31 oct 2025, 20:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Sociedad General de Aguas de Barcelona SAU
NIF
A08000234
Importe
211.008
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 31 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de les Masies de Voltregà