Anulada Concesión de servicios

És objecte del present Plec de Prescripcions Tècniques (PPT) la contractació promoguda per l’Ajuntament d’Alp per a la contractació del servei de redacció del Projecte bàsic i executiu, la Direcció d’Obra, la Direcció d’execució d’obra i la Coordinació de Seguretat i Salut de les obres de construcció d’un equipament comunitari polivalent, situat al passeig Agnès Fabra, 21-23, del municipi d’Alp.

Expediente: X2026000459

Contrato de concesión de servicios anulado por Ajuntament d'Alp. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 71240000.

101.162
Presupuesto base
101.162
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71240000
Publicación
27 mar 2026, 14:32
Fecha límite
21 abr 2026, 01:59
Duración
3 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Alp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:27

Más licitaciones de Ajuntament d'Alp