Adjudicada Suministros

És objecte del present contracte la contractació del subministrament en règim de lloguer d’equip tècnic de so i il·luminació, així com dels serveis tècnics de muntatge, desmuntatge, assistència i suport tècnic necessari per garantir el correcte desenvolupament de totes les actuacions i activitats programades dins el Festival de Cel Obert de l’any 2026 organitzat per l’Ajuntament de Les Masies de Voltregà. El contracte inclou la sonorització, il·luminació i assistència tècnica dels diferents espectacles, concerts i actuacions que es duguin a terme durant el festival, així com el personal tècnic necessari per assegurar el correcte funcionament dels equips durant els actes programats. El Festival de Cel Obert 2026 es durà a terme els dies 5, 26, 27 i 28 de juny de 2026 als Jardins del Despujol de Les Masies de Voltregà.

Expediente: 2025_1196

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de les Masies de Voltregà. Categoría CPV 92370000. Adjudicado a Punch Serveis Audiovisuals SCCL. Se recibieron 2 ofertas.

22.036
Presupuesto base
22.036
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
92370000
Publicación
15 may 2026, 18:04
Fecha límite
30 may 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
Punch Serveis Audiovisuals SCCL
NIF
F65970733
Importe
17.795
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación 30 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de les Masies de Voltregà