Enajenación de inmueble, propiedad de la Tesorería General de la Seguridad Social (TGSS), sito en la provincia de Tarragona, solar c/ Vial nº 6, parcela M6-D, sector PPU-10 “Autovía de Reus
Contrato de contrato patrimonial formalizado por TGSS-Dirección provincial de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 mes.
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Tarragona (Cataluña)
- Publicación
- 22 abr 2026, 11:29
- Fecha límite
- 19 may 2026, 23:59
- Duración
- 1 mes
Estado del procedimiento
Más licitaciones de TGSS-Dirección provincial de Tarragona
Sustitución de instalación de equipo audiovisual en el aula de formación del edificio sede la Dirección Provincial de la TGSS de Tarragona.
13.223 €
Servicios de vigilancia de seguridad, conexión a central receptora de alarmas, custodia de llaves y servicio de acuda en diversas unidades administrativas dependientes de la DP de la TGSS de Tarragona por un periodo de 18 meses desde 01-10-2026 a 31-03-2028 o desde la firma del contrato si fuera posterior.
893.384 €
Suministro eléctrico mediante contrato basado en el AM nº 23/2024
120.377 €
Sustitución de la actual instalación y detección contraincendios en edificio sede de la DP TGSS Tarragona.
44.030 €
Subasta pública mediante procedimiento abierto para la enajenación del inmueble propiedad de la TGSS, sito en Reus, Tarragona, Avda. Mariano Fortuny 66, 2ª planta, puerta 1ª.
128.451 €
En la misma provincia (Tarragona)
Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)
651.720 €
Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment de control de presencia i portal del treballador de la divisió d’Aigües de Reus
110.640 €
Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.
651.720 €
Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal
66.232 €
Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra
224.221 €