Formalizada Suministros

Elements logístics Festes Majors Deltebre 2026

Expediente: 2026/12352

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics i del subministrament en règim d’arrendament, dels equips de so i llum, infraestructures i altres elements logístics per als diferents esdeveniments i activitats festives que es porten a terme a les Festes Majors de Deltebre.

49.665
Presupuesto base
38.863
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 abr 2026, 10:44

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 jul 2026
Anuncio de Formalización 15 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)