Formalizada Otro tipo

El servei de joventut del Consell Comarcal de la Garrotxa va crear el 2012 el servei de gestió comarcal de casals d'estiu, amb l'objectiu d'optimitzar recursos i mancomunar l'organització i gestió dels casals d'estiu i les brigades joves d’estiu. El Consell Comarcal té subscrits uns convenis de prestació de serveis de joventut i cada any són diversos els Ajuntaments que els sol·liciten. Concretament, per l’any 2026 els municipis que han delegat la gestió del servei d’activitats de lleure d’estiu son: Maià de Montcal, Tortellà, Sant Jaume de Llierca, Castellfollit de la Roca, Sant Joan les Fonts, Riudaura, Sant Feliu de Pallerols, les Planes d’Hostoles, Les Preses i Vall de Bianya. El contracte ha de dur a terme el servei de monitoratge de la proposta d’activitats de lleure d’estiu del Consell Comarcal de la Garrotxa, el qual es desenvoluparà mitjançant activitats lúdiques i pedagògiques adaptades a diferents grups d’edat. La necessitat de la prestació és dur a terme el servei de casal (infants i joves), estiu jove i la ruta 14·16 a diferents municipis de la comarca atès que hi ha una demanda social per fer compatibles els horaris laborals de les famílies amb la imprescindible atenció i educació en el lleure dels infants i joves de la comarca durant el període de vacances escolars. L’objecte del contracte és, doncs, el servei de gestió de les esmentades activitats de lleure segons les prestacions que es defineixen en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente: X2025002083

Contrato de contrato formalizado por Consell Comarcal de la Garrotxa en Girona. Categoría CPV 92000000. Adjudicado el 12 mar 2026 a Arriant Formació i Lleure. Se recibieron 2 ofertas.

71.572
Presupuesto base
94.349
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92000000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:54
Fecha límite
16 feb 2026, 11:00

Adjudicación

Adjudicatario
Arriant Formació i Lleure
NIF
B55218432
Importe
71.572
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:35

Mismo sector y zona (92 en Girona)

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta 2026018916

L'objecte del contracte és la contractació dels serveis de gestió i dinamització dels tallers de participació i les trobades del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents de Girona. . Prestació del servei de gestió i dinamització dels tallers de participació del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents. Tallers que es realitzen a principi de curs amb l'objectiu de treballar la participació infantil. . Prestació del servei de gestió i dinamització de les trobades del Consell de participació d'infants i del consell d'Adolescents de Girona. Trobades que es realitzen amb l'objectiu de fomentar la participació dels infants i adolescents en diferents temes de la ciutat

19.555 €

Abierta COBS2026/073

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de monitoratge per a l'activitat física (gimnàstica de manteniment) per a la gent gran al Centre Cívic de Vilartagues i al Centre Cívic de Tueda (Pavelló de la Corxera). Des dels mesos d'octubre fins a juny. S'inclou també l'activitat física (gimnàstica de manteniment) a la platja durant els mesos de juliol i agost i l'activitat de les olimpiades de la gent gran durant tres dies del mes d'abril.

41.544 €

Adjudicada CONC2026000042

Representació de l'espectacle " Muerta de amor" al Teatre Municipal el Jardí en el marc de la programació del festival d'arts escèniques Temporada Alta 2026 - Festival internacional de tardor de Catalunya 2026.

36.225 €

En evaluacion X2026003672

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis d’atenció al visitant i realització de les visites guiades a l’Arqueoparc Coves de Serinyà, durant el període comprès des de l’1 de juliol de 2026 (o des de la data que s’indiqui en el contracte administratiu) fins al 30 de juny de 2027, d’acord amb el calendari i l’horari d’obertura de l’equipament durant aquest període, recollit en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquests serveis s’han d’executar al recinte de l’Arqueoparc Coves de Serinyà (c-66, 17852, Serinyà).

47.452 €

En evaluacion 2026/2946

Restauració pintures antic convent Sant Agustí

55.514 €

En evaluacion 2026031510

Contractació dels serveis de producció tècnica, regidories d'escenari i serveis auxiliars de suport als concerts i altres espectacles durant les Fires de Sant Narcís 2026.

29.780 €

En evaluacion X2026001087

Contracte de serveis de monitoratge de les activitats fisicoesportives organitzades per l’Ajuntament de Celrà

41.583 €

Formalizada 2026/005186

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert de Miki Núñez, que tindrà lloc el dia 14 d’agost de 2026, a les 23.00 h, al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

20.500 €

Formalizada 2026/005184

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup Els Catarres, que tindrà lloc el dia 11 d’agost de 2026, a les 00.00 h (nit de l’11 al 12 d’agost), al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

18.000 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €