Formalizada Suministros

El contracte té per objecte el subministrament en la modalitat de compra d’un vehicle pels serveis del Consell Comarcal de la Terra Alta i d'acord amb les determinacions detallades al Plec de clàusules administratives particulars i aquest Plec de prescripcions tècniques. Els béns o serveis objecte del contracte han d’estar produïts respectant les normes mediambientals vigents. Els contractistes han de complir les obligacions aplicables en matèria mediambiental, social o laboral que estableixen el dret de la Unió Europea, el dret nacional, els convenis col·lectius o les disposicions de dret internacional mediambiental, social i laboral que vinculin l’Estat, tal i com estableix l’art. 201 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic.

Expediente: 2025-0000774-2

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal de la Terra Alta en Tarragona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 34100000. Adjudicado el 7 oct 2025 a Tallers Puey, SLU. Se recibió 1 oferta.

34.083
Presupuesto base
34.083
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34100000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 ago 2025, 16:20
Fecha límite
12 ago 2025, 14:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Tallers Puey, SLU
NIF
B43831346
Importe
33.994
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 ago 2025
Anuncio de Pliegos 8 ago 2025
Fin Plazo Presentación 12 ago 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (34 en Tarragona)

Abierta 2026/15612

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del subministrament decoratiu nadalenc per al municipi de Deltebre.

87.446 €

Abierta CO 11/2026

Acord marc privat, amb diverses empreses, per al subministrament, mitjançant arrendament, en la modalitat de rènting, sense opció de compra, de camions per a la recollida de residus, maquinària de neteja i vehicles auxiliars de l'empresa pública Serveis Comarcals Mediambientals, SA

1.173.816 €

Abierta 43006630/2026/38

Subministrament d’una cabina tractora didactitzada destinada exclusivament a finalitats formatives, incloent-hi la formació específica associada adreçada al personal docent del centre

30.000 €

Adjudicada 5449/2026

Adhesió a la primera pròrroga de l’Acord marc subministrament d’elements d’eficiència energètica en l’enllumenat públic(Expedient 2022.07), i l’adjudicació del contracte basat-lot 1 per a renovar i millorar l’enllumenat municipal instal·lat al carrer Montsant de Roda de Berà.

4.923 €

Adjudicada 420/2026

Subministrament, mitjançant arrendament sense opció de compra, d’un camió de combustió de menys de 3.500 kg de MMA, amb serveis integrals inclosos, destinat als serveis municipals, en el marc de la compra agregada de l’Associació Catalana de Municipis.

43.968 €

Adjudicada 2026-CBSU004

Adhesió a l'Acord Marc de subministrament de parcs infantils i mobiliari per a espais públics amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.05)

2.918 €

Adjudicada 8004330008-2026-0005662

Adquisició de dues furgonetes de combustió gran (furgó) mitjançant contracte basat en l’acord marc de maquinària tècnica i elements de transport i serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’ACM (expedient 2023.07), lot 1

73.818 €

En evaluacion 2026_045SU

Adquisición del sistema necesario para recepción y almacenamiento de residuos peligrosos de la cofradía de pescadores del Puerto de Tarragona

50.000 €

En evaluacion 19-2026

Suministro en modalidad de renting de vehículos industriales para las instalaciones de SIRUSA

78.183 €

En evaluacion 875/2026

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres d'adequació de la zona verda del nucli de Saifores, al terme municipal de Banyeres del Penedès, amb la finalitat de transformar-la en un espai públic funcional, accessible i de qualitat, destinat a l'ús col·lectiu i orientat a la millora del benestar i la qualitat de vida de la ciutadania. Les actuacions previstes tenen per objecte la consolidació de l'actual espai lliure com a parc públic, mitjançant la realització dels treballs necessaris d'urbanització i adequació de l'espai, incloent-hi els treballs previs i moviments de terres, l'execució de paviments i itineraris accessibles, la col·locació de mobiliari urbà i d'elements de joc infantil i esportiu, així com les actuacions de jardineria i plantació d'arbrat.

58.372 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Terra Alta