Abierta Sin plazo publicado Servicios

Accions Pla Corresponsables d'agost a desembre de 2026

Expediente: 2026-0001384

Contractació de les activitats de l’Acollida Matinal i l’Espai Temps del 8 de setembre al 21 de desembre, l’Espai Estiu del 31 d’agost al 4 de setembre, i l’Espai Hivern el 22, 23,28,29 i 30 de desembre.

62.000
Presupuesto base
25.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Terra Alta, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 10:44
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Terra Alta

En la misma provincia (Tarragona)