Formalizada Servicios

El contracte comprèn totes les fases i elements necessaris per al correcte desenvolupament de l’activitat, incloent-hi el personal artístic, tècnic i logístic, així com els materials i equips necessaris per a la seva execució

Expediente: 2025_2855

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de les Masies de Voltregà. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 7 ene 2026 a EQM Serveis Culturals SCCL. Se recibió 1 oferta.

34.484
Presupuesto base
34.484
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Publicación
4 mar 2026, 18:52
Fecha límite
22 nov 2025, 00:59

Adjudicación

Adjudicatario
EQM Serveis Culturals SCCL
NIF
F63315865
Importe
34.484
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Ajuntament de les Masies de Voltregà