Abierta Sin plazo publicado Obras

EDIFICI PER LA MILLORA I CONCENTRACIÓ DEL CENTRE DE SERVEIS PER LA GENT GRAN CONSULTORI MÈDIC - CENTRE D’ATENCIÓ DIÜRNA DE PUIGVERD D’AGRAMUNT - 2a FASE

Expediente: 11741_2025_44_

És objecte del contracte l'execució de les obres EDIFICI PER LA MILLORA I CONCENTRACIÓ DEL CENTRE DE SERVEIS PER LA GENT GRAN CONSULTORI MÈDIC - CENTRE D’ATENCIÓ DIÜRNA DE PUIGVERD D’AGRAMUNT - 2a FASE, segons projecte tècnic redactat pe Sr. Antoni Martí Falip, Arquitecte. L'objecte de les obres, d'acord amb el projecte aprovat pel Ple de l’Ajuntament en data 18 de febrer del 2026 i ajustat a la Fase inclosa en el Pla Únic d’Obres de Catalunya, amb un pressupost d'execució per contracta de 699.677,72 € inclòs IVA, és que l’Ajuntament de Puigverd d’Agramunt disposa en les dues finques urbanes de la seva propietat amb referència cadastral corresponen a: - Finca núm. 3969906CG4236N0001FY, situada al carrer Ponent, núm. 5 de Puigverd d’Agramunt (Lleida). - Finca núm. 3969907CG4236N0001MY, situada al carrer de la Roca, núm. 11 de Puigverd d’Agramunt (Lleida). Es planteja el desenvolupament d’un projecte global per així poder desenvolupar una sola ubicació els serveis públics per a Centre de Serveis per a Gent Gran, Consultori Mèdic i Centre d’Atenció diürna. L'objecte del contracte és satisfer l'execució total de les obres que inclou el projecte redactat i aprovat. Tenen caràcter contractual tots els documents que formen part del projecte tècnic i del plec de prescripcions tècniques i que defineixen l'obra a realitzar. El contracte definit té la qualificació de contracte d'obres, d'acord amb l'article 13 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic.

578.246
Presupuesto base
578.246
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Puigverd d'Agramunt, Lleida (Cataluña)
Publicación
25 abr 2026, 00:48
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 abr 2026
Anuncio de Pliegos 25 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Puigverd d'Agramunt

Abierta 11741_2026_32

Consolidació estructural i restauració del Molí del Senyor

250.144 €

Abierta 11741_2026_32

Licitació conjunta dividida en tres lots diferenciats per a les actuacions sobre el Pont Medieval del Molí de Puigverd i el Molí del Siscar, sota el títol genèric "Consolidació estructural i restauració del Molí del Senyor".

250.144 €

En evaluacion 11741_2025_44_

És objecte del contracte l'execució de les obres "EDIFICI PER LA MILLORA I CONCENTRACIÓ DEL CENTRE DE SERVEIS PER LA GENT GRAN CONSULTORI MÈDIC - CENTRE D’ATENCIÓ DIÜRNA DE PUIGVERD D’AGRAMUNT - 2a FASE", segons projecte tècnic redactat pe Sr. Antoni Martí Falip, Arquitecte.L'objecte de les obres, d'acord amb el projecte aprovat pel Ple de l’Ajuntament en data 18 de febrer del 2026 i ajustat a la Fase inclosa en el Pla Únic d’Obres de Catalunya, amb un pressupost d'execució per contracta de 699.677,72 € inclòs IVA, és que l’Ajuntament de Puigverd d’Agramunt disposa en les dues finques urbanes de la seva propietat amb referència cadastral corresponen a: - Finca núm. 3969906CG4236N0001FY, situada al carrer Ponent, núm. 5 de Puigverd d’Agramunt (Lleida). - Finca núm. 3969907CG4236N0001MY, situada al carrer de la Roca, núm. 11 de Puigverd d’Agramunt (Lleida). Es planteja el desenvolupament d’un projecte global per així poder desenvolupar una sola ubicació els serveis públics per a Centre de Serveis per a Gent Gran, Consultori Mèdic i Centre d’Atenció diürna. L'objecte del contracte és satisfer l'execució total de les obres que inclou el projecte redactat i aprovat. Tenen caràcter contractual tots els documents que formen part del projecte tècnic i del plec de prescripcions tècniques i que defineixen l'obra a realitzar. El contracte definit té la qualificació de contracte d'obres, d'acord amb l'article 13 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic.

578.246 €

Adjudicada 11741_2025_30

NOVA ETAP I RENOVACIÓ DE LA XARXA DE DISTRIBUCIÓ D'AIGUA POTABLE

341.249 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicio consistente en trabajos de elaboración, revisión y actualización del inventario general consolidado de la Diputació de Lleida y de sus organismos autónomos

384.368 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €