Abierta Sin plazo publicado Obras

Consolidació estructural i restauració del Molí del Senyor

Expediente: 11741_2026_32

Licitació conjunta dividida en tres lots diferenciats per a les actuacions sobre el Pont Medieval del Molí de Puigverd i el Molí del Siscar, sota el títol genèric Consolidació estructural i restauració del Molí del Senyor.

250.144
Presupuesto base
46.173
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
28 ago 2026, 01:30
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2026
Anuncio de Pliegos 28 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Puigverd d'Agramunt

Abierta 11741_2026_32

Licitació conjunta dividida en tres lots diferenciats per a les actuacions sobre el Pont Medieval del Molí de Puigverd i el Molí del Siscar, sota el títol genèric "Consolidació estructural i restauració del Molí del Senyor".

250.144 €

Abierta 11741_2025_44_

EDIFICI PER LA MILLORA I CONCENTRACIÓ DEL CENTRE DE SERVEIS PER LA GENT GRAN CONSULTORI MÈDIC - CENTRE D’ATENCIÓ DIÜRNA DE PUIGVERD D’AGRAMUNT - 2a FASE

578.246 €

En evaluacion 11741_2025_44_

És objecte del contracte l'execució de les obres "EDIFICI PER LA MILLORA I CONCENTRACIÓ DEL CENTRE DE SERVEIS PER LA GENT GRAN CONSULTORI MÈDIC - CENTRE D’ATENCIÓ DIÜRNA DE PUIGVERD D’AGRAMUNT - 2a FASE", segons projecte tècnic redactat pe Sr. Antoni Martí Falip, Arquitecte.L'objecte de les obres, d'acord amb el projecte aprovat pel Ple de l’Ajuntament en data 18 de febrer del 2026 i ajustat a la Fase inclosa en el Pla Únic d’Obres de Catalunya, amb un pressupost d'execució per contracta de 699.677,72 € inclòs IVA, és que l’Ajuntament de Puigverd d’Agramunt disposa en les dues finques urbanes de la seva propietat amb referència cadastral corresponen a: - Finca núm. 3969906CG4236N0001FY, situada al carrer Ponent, núm. 5 de Puigverd d’Agramunt (Lleida). - Finca núm. 3969907CG4236N0001MY, situada al carrer de la Roca, núm. 11 de Puigverd d’Agramunt (Lleida). Es planteja el desenvolupament d’un projecte global per així poder desenvolupar una sola ubicació els serveis públics per a Centre de Serveis per a Gent Gran, Consultori Mèdic i Centre d’Atenció diürna. L'objecte del contracte és satisfer l'execució total de les obres que inclou el projecte redactat i aprovat. Tenen caràcter contractual tots els documents que formen part del projecte tècnic i del plec de prescripcions tècniques i que defineixen l'obra a realitzar. El contracte definit té la qualificació de contracte d'obres, d'acord amb l'article 13 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic.

578.246 €

Adjudicada 11741_2025_30

NOVA ETAP I RENOVACIÓ DE LA XARXA DE DISTRIBUCIÓ D'AIGUA POTABLE

341.249 €