Abierta Sin plazo publicado Servicios

Desenvolupament, implantació i manteniment d’una plataforma per al govern de la dada del CAT (GDCAT)

Expediente: 36/2026

L’objecte del contracte és la contractació, implantació i operació en modalitat SaaS d’una plataforma de govern de la dada, així com els serveis professionals associats per a la seva configuració, posada en marxa i suport. L’abast del contracte inclou: • El subministrament de llicències SaaS necessàries per al funcionament de la plataforma. • La configuració i desplegament complet de la solució, d’acord amb el model de govern de la dada definit pel CAT. • La implantació d’un cas d’ús pilot obligatori • Els serveis de manteniment, suport i evolució durant tota la vigència del contracte. La solució haurà de donar suport a les polítiques, protocols i procediments corporatius del CAT en matèria de govern, qualitat, seguretat i traçabilitat de les dades. Aquests treballs complementen els realitzats a l’Actuació A003 Gobierno del dato, del projecte PERTE del CAT: TRANSFORMACIÓN DIGITAL DEL PROCESO COMPLETO DE CAPTACIÓN, TRATAMIENTO Y DISTRIBUCIÓN del CONSORCI D’AIGÜES DE TARRAGONA.

350.000
Presupuesto base
350.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
15 may 2026, 00:46
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:30