Adjudicada Suministros

Creació de la ruta del fesol de Santa Pau inclòs dins del projecte “La Garrotxa soft & smart county. Destinació turística sostenible i intel·ligent”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU

Expediente: X2025000908

Contrato de suministros adjudicado por Consell Comarcal de la Garrotxa en Girona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 79342200. Adjudicado a CHAPER, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

7.840
Presupuesto base
7.840
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79342200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:47
Fecha límite
14 ene 2026, 15:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
CHAPER, S.L.
NIF
B17045618
Importe
7.651
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 may 2026, 06:24

Mismo sector y zona (79 en Girona)

Abierta 2026/364

Contratación de una agencia de medios para llevar a cabo los servicios de diseño de la estrategia y plan de medios del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, la planificación, la negociación de las tarifas y descuentos, la contratación de los espacios publicitarios, y el análisis y seguimiento de las campañas publicitarias.

1.915.950 €

Abierta 233787E

Contracte administratiu de serveis de suport jurídic a l’Ajuntament que inclourà, el suport al servei de RRHH, dins l’àrea de Secretaria i Serveis Generals i als òrgans de l’Ajuntament en el desenvolupament dels expedients administratius i l’elaboració d’actes administratius i disposicions de caràcter general en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral i fiscal de les nòmines del personal municipal i dels càrrecs electes, la gestió en matèria de Seguretat Social i la gestió de la documentació i declaracions fiscals i tributàries de l’Ajuntament davant l’Agència Estatal d’Administració Tributària o l’administració que correspongui.

33.746 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Abierta GENE2026002960 (X2026003009A)

Contractació de la dinamització de les cavalcades de reis de Castell d’Aro i Platja d’Aro i la decoracióambientació del Palau d’Esports de Platja d’Aro i la Sala Polivalent de Castell d’Aro, per a la rebuda dels reis d’Orient

130.000 €

Abierta 202617000013

Servicio de seguridad privada, servicio de Acuda y custodia de llaves del Edificio Administrativo de Servicios Múltiples, en Av. Jaume I, 17. Subdelegación del Gobierno en Girona.

73.115 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta X2026000092

Prestació del Servei d’assessoria i gestió administrativa laboral per a l’organisme autònom Patronat Call de Girona

4.760 €

Abierta 29/2026 - X2026000374

Concessió de servei per a la gestió i explotació del complex esportiu municipal de Llers

247.881 €

Abierta GENE2026003356 (X2026003411)

Gestio Integral del Festival de Jazz de Platja d'Aro

122.000 €

Abierta 2026_19_CAI_OH

Prestación del servicio de gestión integral del Centro de Atención e Información (CAI) del Consorcio ATM del Área de Girona, incluyendo la atención presencial, telefónica, electrónica, telemática y digital a las personas usuarias, así como la gestión de consultas, incidencias, quejas, sugerencias y reclamaciones vinculadas a los servicios gestionados por el Consorcio ATMG.

190.459 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €