Formalizada Suministros

Contrato derivado de Acuerdo Marco para el suministro de hormigón de planta en el ámbito territorial de la gerencia de Cataluña durante los años 2023-2024, en el marco del plan de recuperación, transformación y resiliencia financiado por la Unión Europea – Nextgenerationeu. Nº 0273082 NAVE MANTENIMIENTO TALLER ADIF

Expediente: TSA0074511-34

Contrato de suministros formalizado por Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA) en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 44114000. Adjudicado el 10 mar 2026 a SORIGUE, S.A.U.. Se recibieron 2 ofertas.

28.602
Presupuesto base
28.602
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
44114000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 11:23
Fecha límite
23 feb 2026, 19:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
SORIGUE, S.A.U.
NIF
A25007832
Fecha
10 mar 2026, 01:00
Importe
27.850
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 10 mar 2026
Anuncio de Formalización 10 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 mar 2026, 05:11

Mismo sector y zona (44 en Tarragona)

Abierta 1127/2026

Substitució de l'actual fusteria exterior de l'edifici de l'Ajuntament de Vilallonga del Camp, situat a la Plaça de l'Església 1 de Vilallonga del Camp. L'actuació té per finalitat millorar l'eficiència energètica de l'edifici mitjançant noves fusteries d'altres prestacions tèrmiques i acústiques que compleixin els requisits establerts per la normativa vigent.

37.090 €

Abierta 37/2026-OSA

Subministrament de materials de construcció i obres per a CEMSSA Aigües.

12.989 €

Abierta 5021/2026

Subministrament de material de lampistería per la Brigada Municipal.

37.800 €

En evaluacion Exp.Núm.IISPV2026-11

Veure Plec de Clàusules Administratives Particulars

63.500 €

En evaluacion 11757/2026

comprèn l’adquisició, en règim de compra, i la instal·lació de 10 torres de vigilància destinades al servei de salvament i socorrisme de les platges del municipi de Salou, incloent el transport i el muntatge de les estructures, tenint en compte les condicions, les ubicacions i amb l’abast definits en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPT), document tècnic de caràcter contractual que complementa aquest plec de clàusules administratives particulars (en endavant, PCAP). Tots els elements subministrats hauran de ser nous i, per tant, no s’admetrà material, estructures o components de segona mà, reacondicionats o sotmesos a qualsevol altra fórmula similar de regeneració o recuperació. El contracte inclou el transport i el muntatge de les torres de vigilància per la temporada d’estiu 2027, únicament. Un cop finalitzada la temporada d’estiu el desmuntatge anirà a càrrec de l’Ajuntament, així com el muntatge de les torres per la temporada d’estiu 2028 i següents.

159.750 €

Adjudicada 2026/180

L’objecte del contracte és el subministrament, transport, muntatge i desmuntatge d’escenaris modulars, tarimes, cobertes, tanques metàl·liques i altres elements d’infraestructura temporal per a la realització d’actes festius al municipi de la Bisbal del Penedès durant l’any 2026 . El servei s’adjudica mitjançant l’acord marc de l’ACM, dins del Lot 06. Mobiliari per esdeveniments (arrendament) - Penedès.

11.616 €

Desierta 24/2026-OSA

Subministrament de materials de construcció i obres per a CEMSSA Aigües.

12.989 €

Formalizada CS/AH05/1101477161/26/PNSP

Subministrament de 77 guarda robes per hoteleria

22.946 €

Adjudicada REU-59/2026

Suministro Material Ferreteria

12.561 €

Formalizada TSA0074511-27

Contrato derivado de Acuerdo Marco para el suministro de hormigón de planta en el ámbito territorial de la gerencia de Cataluña durante los años 2023-2024, en el marco del plan de recuperación, transformación y resiliencia financiado por la Unión Europea – Nextgenerationeu. N 0275032 XARXA FIBRA ÒPTICA FASE 2A (2)

59.216 €

Más licitaciones de Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)