Contractes d'obres i subministrament del Projecte per a la substitució de l'enllumenat interior de diferents edificis a Alfarràs

Expediente: 661/2024

Contrato de obras anulado por Ajuntament d'Alfarràs en Lleida. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 31527260.

288.192
Presupuesto base
288.192
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
31527260
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:37
Fecha límite
3 mar 2025, 00:59
Duración
4 meses

Organismo contratante

Ajuntament d'Alfarràs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Mismo sector y zona (31 en Lleida)

Abierta 278/2026

L’Ajuntament de Benavent de Segrià considera necessari procedir a la renovació i millora de l’enllumenat esportiu del Camp de Futbol Municipal, mitjançant la substitució dels equips existents per nous projectors amb tecnologia LED d’altes prestacions, amb la finalitat de millorar les condicions d’il·luminació del terreny de joc, garantir uns nivells lumínics adequats per al desenvolupament de les activitats esportives, incrementar l’eficiència energètica de la instal·lació i reduir els costos de manteniment i explotació. L’actuació resulta necessària per garantir el correcte funcionament del servei públic esportiu municipal i millorar la qualitat de les instal·lacions posades a disposició de les persones usuàries.

25.000 €

Abierta 13/2026

renovació integral del sistema de compensació d’energia reactiva de la central hidroelèctrica del Parc Olímpic del Segre mitjançant el subministrament dels condensadors elèctrics existents i la incorporació d’elements complementaris necessaris, el desmuntatge dels elements existents, la instal·lació de nous equips, les proves funcionals, la posada en marxa i el lliurament de la documentació tècnica corresponent, per garantir el correcte funcionament, la seguretat i la fiabilitat del sistema renovat.

36.017 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SUB 10

Alquiler de grupos electrógenos y de las conexiones y elementos auxiliares asociados para el suministro eléctrico provisional de la zona industrial del aeropuerto de Lleida-Alguaire

393.473 €

Formalizada TSA0073327-006

UT2-Contrato derivado del Acuerdo Marco TSA0073327 para el suministro de microductos en la comunidad autónoma de Cataluña, en el marco del plan de recuperación, transformación y resiliencia financiado por la Unión Europea Nº 0275032 XARXA FIBRA ÒPTICA FASE 2A (2), FEDER

55.200 €

En evaluacion 293/2026

Subministrament, transport, instal·lació, configuració, proves de funcionament i posada en servei d’un videomarcador LED destinat al pavelló poliesportiu municipal de Vila-sana, d’acord amb les característiques i condicions establertes en el Plec de clàusules administratives particulars i en la documentació tècnica que regeix la contractació.

20.456 €

En evaluacion 2172/2026

L’objecte del contracte és el subministrament en règim de lloguer, la instal·lació i el desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc al municipi de la Seu d'Urgell.

53.717 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0014

Subministrament mitjançant lloguer de sistemes de grups electrògens i quadres de distribució per a la Festa Major i les Festes de la Tardor (el combustible per fer anar els equips generadors va a càrrec de l'empresa que els subministra) Així mateix, el contracte inclou la instal·lació i manteniment dels grups electrògens i quadres de distribució, necessaris pel seu funcionament.

30.300 €

Formalizada 25/2025

Contractació menor, licitació obres de millora de la línia pneumàtica, línia de dosificació i quadre elèctric de la ETAP de Montoliu de Lleida

11.210 €

Formalizada SUM-26-0181-SOM

Suministro e instalación de un SAI para el centro umivale Activa de Lleida

7.074 €

Formalizada TSA0083255

Suministro de luminarias de la obra de “Proyecto y ejecución de las obras de acondicionamiento de naves ubicadas en diferentes bases de mantenimiento como talleres para material rodante de ADIF (Lleida)”.

46.619 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Alfarràs

Abierta 473/2026

CONTRACTES D’OBRA PER A “ADEQUACIÓ D’UN ES-PAI I ACCESSOS DEL COMPLEX INDUSTRIAL PATRIMONIAL D’ALFARRÀS, AN-TIGUES FILATURES VILADES CORRESPONENT A L’EDIFICACIÓ DEL MOLÍ D’ALFARRÀS (BCIN) PER ÚS D’ALBERG TURÍSTIC I DE PELEGRINS.” I “AC-TUACIÓ D’URGÈNCIA PER A L’ARRANJAMENT PATRIMONIAL EN EL COMPLEX INDUSTRIAL PATRIMONIAL D’ALFARRÀS.” (LLEIDA)

418.348 €

Abierta 179/2026

CONTRACTE DE SERVEIS DE SOCORRISTES DE LES PISCINES MUNICIPALS PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES PARTICULARS QUE HA DE REGIR EL CONTRACTE DE SERVEIS DE GESTIÓ DE LES PISCINES MUNICIPALS

19.294 €

En evaluacion 473/2026

L'objecte és executar, de manera coordinada però diferenciada per lots, les actuacions previstes en dos projectes tècnics que incideixen sobre el mateix àmbit patri-monial: d’una banda, l’adequació d’espais i accessos del Molí d’Alfarràs per al seu ús com a alberg turístic i de pelegrins; i, de l’altra, l’execució d’una actuació d’urgència per a l’arranjament patrimonial del Complex Industrial Patrimonial d’Alfarràs.

418.348 €

En evaluacion 179/2026

Contracte de serveis de socorristes de les piscines municipals del municipi d'Alfarràs

9.492 €

En evaluacion 174/2025_2

L'objecte és el subministrament e instal·lació de 3 punts de recarrega per bicicletes elèctriques, subministrament de 20 bicicletes elèctriques per lloguer amb aparcament segur i carregadors, dins del Pla de recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels Fons Next Generation EU, DUS5000.

247.612 €