Contracte relatiu a les obres per a la implantació d’una coberta retràctil i la millora de la climatització a la piscina municipal de Les Masies de Voltregà

Expediente: 2025_1233

La finalitat de les obres és la implantació d’una coberta retràctil a l’actual piscina municipal i la millora de la seva climatització, donant així opció de fer-ne ús tant en temporada d’estiu com d’hivern.

1.315.259
Presupuesto base
726.180
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Masies de Voltregà, les (Cataluña)
Publicación
15 sep 2025, 15:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 sep 2025
Anuncio de Pliegos 15 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 sep 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08