En evaluacion Suministros

Contracte mixt de subministrament i serveis d'un programa de comptabilitat energètica i de gestió energètica

Expediente: 2024/386

Subministrament d'un programa de comptabilitat i gestió energètica i servei de càrrega mensual de fitxers digitals de facturació de les comercialitzadores, formació per a l'ús, atenció i actualització evolutiva del programa

109.506
Presupuesto base
109.506
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 15:40

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 abr 2026, 12:11

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà

En la misma provincia (Girona)