Formalizada Suministros

Contracte és el subministrament del software StockCrowd Fan per a la captació de fons per als centres CERCA

Expediente: PL-2025.001

L’objecte del contracte és el subministrament del software StockCrowd Fan per a la captació de fons per als centres CERCA.\nEspecíficament, estaran inclosos tots els serveis, provisions i subministraments que siguin necessaris per a l'execució total i completa del contracte en els termes detallats, mentre no s'especifiqui el contrari en el plec de prescripcions tècniques.

62.400
Presupuesto base
62.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
15 may 2025, 13:17

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2025
Anuncio de Pliegos 15 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 abr 2025
Anuncio de Formalización 15 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12