En evaluacion Obras

Contracte d'obres per a l'execució del projecte d'obres de rehabilitació d'habitatge, paller i era per a nou conjunt d'habitatge social a Cal Forner

Expediente: 190/2025

Contracte d'obres per a l'execució del projecte d'obres de rehabilitació d'habitatge, paller i era per a nou conjunt d'habitatge social redactat per l'arquitecte Albert Arajol i Alet

722.735
Presupuesto base
722.735
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Guils de Cerdanya, Girona (Cataluña)
Publicación
25 nov 2025, 14:26

Organismo contratante

Ajuntament de Guils de Cerdanya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 nov 2025
Anuncio de Pliegos 25 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Guils de Cerdanya

En la misma provincia (Girona)