Contracte d'obres incloses en el projecte de construcció de l'edifici de la Brigada Municipal de l'Ajuntament de La Riba

Expediente: 4312480001-2024-0000905

El contracte d'obres inclou l'execució de:\n- Edifici de la brigada municipal\n- Instal·lació de l'ascensor i la seva maquinària\n- Instal·lació de les plaques fotovoltaiques.

296.091
Presupuesto base
8.028
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Riba, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 mar 2025, 15:10

Organismo contratante

Ajuntament de la Riba

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 mar 2025
Anuncio de Pliegos 3 mar 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00