Contracte d'obres del projecte de millora de l'envolvent i de l'eficiència energètica del centre de tecnificació esportiva de l'Avellaneda

Expediente: e-02.08.01.1384 2/2025

Obres de millora de l’envolvent i de l’eficiència energètica del centre de tecnificació esportiva de l’Avellaneda, d’acord amb les prescripcions fixades en el projecte de millora i optimització energètica d’un equipament municipal signat per l’arquitecte Marc Grifell Vera a data 23 de febrer de 2026.

275.238
Presupuesto base
275.238
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ripoll, Girona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 11:18

Organismo contratante

Ajuntament de Ripoll

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Ripoll

En la misma provincia (Girona)