Abierta 17 sep 2026 (14d 18h) Suministros

el subministrament, la incorporació i el muntatge d’una porta doble vidriera de control amb targes laterals i una porta de seguretat de les mateixes dimensions, juntament amb una finestra protegida per al pas de documents al vestíbul de l’edifici de la Torre illa com a seu de la comissaria de la policia local de Ripoll.

Expediente: e-02.08.05.1428 5/2026

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Ripoll en Girona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 44421500. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

36.390
Presupuesto base
36.390
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
44421500
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
17 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
2 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Ripoll

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (44 en Girona)

Abierta 2026043455

Contracte mixt de subministrament i serveis del lloguer de mòduls prefabricats per a diferents espais durant les Fires de Sant Narcís 2026

22.949 €

En evaluacion 2026030540

L’objecte del contracte és el subministrament de material, eines i utillatges de ferreteria que consten a l’Annex A - Llista de materials de ferreteria del Plec de prescripcions tècniques (PPT) i aquells altres de la mateixa naturalesa per ser utilitzats per part de l’Ajuntament de Girona en el manteniment (preventiu i correctiu) i reparacions d’equipaments municipals i dels elements estructurals i de mobiliari urbà en el domini públic municipal, així com en l’elaboració dels projectes florals que s’exposen durant la mostra “Girona, Temps de Flors”.

216.240 €

Formalizada CONTR/2026/0000000058

Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña de Vallter (NS29/26)

467.700 €

Formalizada CONTR/2026/0000000063

Subministrament de components per a la reparació de la xarxa de neu produïda a l'estació de muntanya de Vallter (ref. NS24/26)

37.544 €

Formalizada CONTR/2026/0000000057-058

Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña Vall de Nuria y Vallter (ref. NS29/26)

919.700 €

Formalizada X2026001102

Aquest contracte té com objecte la fabricació i el subministrament de quatre contenidors de caixa oberta lleugera, de 25 m3, per a la recollida de residus de la deixalleria del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

19.880 €

Formalizada X2026000751

La planta de Compostatge de la Garrotxa està construïda molt a prop de nuclis residencials, per aquest motiu disposa de sistemes per evitar que les fortes olors provocades pel procés de tractament de lixiviats surtin a l'exterior. Un d’aquests sistemes és el tractament químic, format per dues torres en les quals es renten els gasos, una de les quals conté una solució àcida, amb àcid sulfúric H2SO4 98% guardat en un dipòsit a l’exterior de la planta. Arran del resultat desfavorable obtingut en la inspecció periòdica dels tancs de reactius efectuada el 18 de febrer de 2026, realitzada per l’Organisme de Control Autoritzat (OCA) Bureau Veritas, la qual es duu a terme amb una periodicitat quinquennal d’acord amb la normativa d'aplicació en matèria d’emmagatzematge de productes químics, es van detectar deficiències que impedeixen garantir les condicions òptimes de seguretat, motiu pel qual no es va superar satisfactòriament la revisió reglamentària. L’àcid sulfúric és un element crític pel correcte funcionament del sistema de desodorització i si no funciona correctament, pot provocar emissions odoríferes i com a conseqüència grans afectacions en la qualitat ambiental de l’entorn i la convivència amb el veïnat, per la qual cosa es fa imprescindible el subministrament i posada en marxa del dipòsit d’àcid sulfúric al sistema de tractament de gasos de la planta de compostatge de la Garrotxa, el qual constitueix l’objecte del present contracte.

17.588 €

Formalizada X2026000424

Contracte mixt de subministrament del sistema de control d'accés amb panys intel·ligents electrònics iLOQ i el manteniment de les llicències de software de gestió

3.508 €

Formalizada TSA0078147

Suministro de arquetas y tubos prefabricados para el proyecto de mejora y modernización de la red de distribución de la Comunidad de Regantes del Rec del Molí de Pals (Girona) (Nº Exp.: 23.P20 / ND-170203-EO-C24); y para el proyecto de modernización del regadío de la Comunidad de Regantes Presa de Colomers-Torroella de Montgrí (Girona) (Nº Exp.: 23.P21 / ND-170304-EO-C24).

175.522 €

Adjudicada GENE2026004426/X2026004493

Subministrament i la instal·lació de les infraestructures, les instal·lacions i l'equipament escènic necessari per a la Sala Polivalent "Font del Ferro" del Centre Cívic de Castell d'Aro

249.978 €

Más licitaciones de Ajuntament de Ripoll

En evaluacion e-02.08.04.1408 3/2026

CONTRACTE PER LA PRESTACIÓ DEL SERVEI DE L’ORGANITZACIÓ I GESTIÓ DE LA PROVA ESPORTIVA 47ena CAMPIONAT INTERNACIONAL D’ATLETISME DE FONS DEL RIPOLLÈS 2026

15.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT MITJANÇANT RÈNTING D'UN CAMIÓ CISTELLA PER A LA BRIGADA MUNICIPAL

113.400 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

En evaluacion e-02.08.04.1408 3/2026

És objecte del contracte, la prestació del servei per a la gestió, execució i organització de la cursa. Aquest és un esdeveniment obert en el que pot participar qualsevol persona que vulgui gaudir d’aquest esdeveniment esportiu que està formada per tres curses: - La mitja Marató de 21k - La Comte Guifre de 10k - La Bressol de Catalunya de 5k Les tasques de gestió, preparació i execució de les curses tenint en compte totes les consideracions per dur a terme el servei són les següents: - Gestió, preparació i execució de les curses. - Promoció i màrqueting. - Inscripcions: gestió de pagament, control i entrega de dorsals, xips, samarretes i obsequis. - Dinamització i punts de control. - Coordinació amb l’Ajuntament, recorregut i seguretat. - Cobertura del circuit amb voluntaris o personal propi. - Circuit proposta dels recorreguts. - Informar mitjançant web i correu electrònic. - Planificació de l’esdeveniment - Cobertura sanitària: suport vital bàsic

7.868 €

En evaluacion e-02.08.04.1408 10/2026

És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de Ripoll consistent en els serveis de fisioteràpia als esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva del Ripollès.

5.880 €