Contracte d'obres de reforma de la xarxa d'aigua sanitària del c/Gavarres del Pol.Industrial de La Pera

Expediente: X2026000212

Instal·lació de nova canonada de la xarxa d'abastament d'aigua del c/Gavarres del polígon industrial de La Pera, formant dos ramals. El nou traçat amb l'objecte d'evitar al mínim la intercepció amb la xarxa actual de l'aigua sanitària instal·lada i nombrosos serveis existents sobre les voreres d'1 m d'amplada, discorrerà sobre vial separada a uns 0,8 m de cada vorera.

52.750
Presupuesto base
52.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Pera, la, Girona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 16:32

Organismo contratante

Ajuntament de la Pera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de la Pera

En la misma provincia (Girona)